Frankfurdi hotellid aastavahetusel

Plaan minna aasta lõpus 5-6 päevaks Frankfurti. Kas peaksin hotellitoa kogu perioodiks ära broneerima või piisab ka sellest, kui broneerin 1 ööks (juhul, kui hotell ei meeldi, siis saan uue hotelli otsida)? Või ei pruugi sel ajal vabu hotellitube enam kohapeal leiduda? Küsimus tekkis seetõttu, et ei tea, millist hotelli valida, kuna hotellide pildid ja reaalsus tihti ei kattu. Äkki oskab keegi soovitada mõnda head hotelli (peaks olema 3-4*)?

Soovitan minna mõnesse saksakeelsesse jututuppa ja oma mure ära rääkida. Olenevalt jutukas, leidub neis väga abivalmis ja sõbralikke inimesi. Kohalikud teavad ehk kõige paremini. Olen Saksamaal 3-4 tärni hotellides ööbinud ja või öelda, et tase on üthlane ning toad näevad üsna sarnased välja. Puhtus, tugitool ja suletekk on igal pool tagatud.))

0
0

mida Frankfurtis teha aastavahetusel. Tõenäoliselt on paljud hotellid kinni, sest ka pangad ja ametiasutused on kinni või pooles vinnas.

0
0

Kuna aastavahetusel võib ehku peale soodsa majutuse broneerimine raske olla, siis soovitaksin Sul nt www.booking.com või www.hrs.de kaudu kogu perioodiks majutus siiski ära broneerida. Siis on kindel ulualune olemas ja kui koht ei peaks Sulle meeldima, siis nt www.booking.com võimaldab reeglina bookingut katkestada lausa 1 päev enne ilma lisatasuta. Ehk siis broneeri näiteks eraldi 1 päev ning ülejäänud päevad ning kui majutus valmistab pettumuse, siis katkesta lihtsalt teine broneering. Üldiselt on aga risk, et aastavahetusel majutust ei leia, suurem kui risk, et valitud hotellis pettud, vajadusel saad ju netist otsida teiste hotellis peatunute arvamust.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased