Frankfurt-hahn

oleme üle 24 h hahnis 12-13 nov - kas seal lennujaama lähistel öömaja on lootust leida, kui me reisime 13-kesi ja neist 4 on lapsed??? kas keegi on käinud ja teab täpsemaltöelda, kui kaugel ööbimiskoha leida võiks ja mis need maksavad?

Võta lahti ryanairi lehekülg. Keri pilti natuke alla, vasakul on sinised nupud kirjadega "hostel" ja "hotel". Vajuta sinna ja otsi sind huvitav linn. Sama asub ka üleval, seal kus on kiri "hostel world". Broneeri kohad nii vara kui saad.

0
0

Hahni ümber on väikesed külad väheste võimalustega.tasuks sõita bussiga lähiümbruskonda- Koblenz,Mainz,Luxembourg,Trier,Saarbrück.kõik kuni 120 km e. 1,5 h.sõitu http://www.flyhahn.com/ . Nendes olemas noortehostelite võrk, bussipilet odav, tegevusi rohkem- laevasõit Rheinil jpm.Teine võimalus Frankfurt.

0
0

kohe üle tee välja jalutades on Bed and Breakfast hotell. 3-4 inimese tuba maksab 59 EURi. Hommikusöök 6,50 EURi/nägu. Kui reisieesmärk kusagile mujale reisida ja Hahn ainult vahekoht, soovitan seal ööbida. Hinna ja kvaliteedi suhte üle ei saa nuriseda. Koduleht www.hotelbb.de Kui igav hakkab, võite lisada oma reisiprogrammi ka teisi kohti (vt. eelpoolkõnelejat).

0
0

Ümbruskond on siin muide,väga ilus.ei olegi vaja üldse üle 100km söita suuri linnu vaatama(end väsitama).piisab ka 10 minutilisest kaugusest (lennujaamast lähevad kohalikud bussid)ja saab silmailu ,et vähe pole stiilsed saksa väikelinnad,moseli jögi ning viinamarjamäed.Mida peetakse silmas vöimaluste all?Ma leian ,et siin on köik vöimalused olemas.ka ööbimisvöimalusi väljaspool lennujaama (pool elanikkonnast peavad külaliskortereid ) Elan siin.

0
0

Palun pane siia mõned lingid konkreetsetele majutuskohtadele väljaspool lennujaama ja link ka kohalikule bussifirmale. Lennujaamas ööbimine pole ilmselt kellegi eluunistus...

0
0

www.mosellandtouristik.de www.mosel.de www.hahn-airport.de (sealt näeb, kuidas ja millega ,kuhu söita saab)

www.bohr-omnibusse.de

kohalikke konkreetseid majutuskohtade linke soovitada on keeruline,kuna neid on liiga palju ning mille järgi ma peaksin valiku tegema(koha,hinna,tärnide,majutuse liigi järele)? soovitan ikka eelköige huvilisel ise google otsingusse mosel panna ja siis saab aimu,mis siin on ja mis pole ning kui kaugel lennujaamast .vaadake köigepealt kaarti,näete kui palju on siin väikesi linnakesi üksteise järel.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased