trip-krainetrip-ukraine-dark
Gatwick

Mis on odavaim viis liikuda suunal Gatwick- London ja mis summaga peaks arvestama 1 le inimesele. Tänud

ise olen käinud nii bussi kui rongiga, rongiga hea kiire, kuid kallis, bussiga poole soodsam kui aega on, minu mäletamistmööda vic oli 6 naela yks ots, kindlasti kui tead kuna tagasi tulla võid return pileti osta, utleb odavam, ja victorias saab edasi tube peale väga hästi

Southern rongiga Victoria raudteejaamast Gatwicki sõites peab olema tähelepanelik. Võib juhtuda,et rong jagatakse mingis vahejaamas kaheks,siis tuleb jälgida et istuksid ühes neist vaguneist,mis Gatwicki suunduvad.Seda muidugi kogu aeg teadustatakse-the train divided...you are in coutch number...Tuleb siis ainult hoolikalt jälgida,et istuksid õiges vagunis.Vaguni seinal on olemas skeem ja ilmselt jookseb ka sama info elektroonilisel tablool kirjalikult. Võib ju ka arusaamatuse korral küsida kinnitust piletikontrolörilt või teistelt suurte kottidega reisijatelt(need ilmselt lähevad maha Gatwickis)

Palun vastust vist ühele rumalale küsimusele,aga äkki ei hakata kohe hurjutama ja on keegi nõus aitama.Saabume Gatwicki 9 hommikul ja lendame edasi 8 õhtul,kas selle ajaga on võmalik big ben`i vaatama minna ja kas on üldse mõtet hakata lennujaamast kesklinna sõitma.

Gatwick-Southern railway vist koige kiirem soodsamatest variantidest.

Big Beni jõuad selle aja peale mitu korda vaadata. Southern rongiga jõuab Gatwickist London-Victoria jaama 35 minutiga, üks ots £9. Victoria jaamast on Big Ben kahe metroo peatuse kaugusel. Ja metrooga saab kiirelt igatepidi liigelda, soovitan osta päevapileti, mis on natuke üle £5. Kindlasti soovitan kesklinna minna, lennujaamas pole küll mõtet passida.

kindlasti minge Big Beni vaatama. ja jõuate ka Trafalgar Square ja Buckingham'i palee ja St. James Park'i ára náha selle ajaga. mina soovitaksin muretseda váike Londoni kesklinna kaart ja jalgsi need kohad ára vaadata, aga kui pole viitsimist jalutada, siis muidugi metroo või bussiga saab ka.

Kui kellegil transport Gatwickist linna vajalik, siis hetkel saab Southern rongi pileteid Gatwick - Victoria ja vastupidi kodulehe (http://www.southernrailway.com) kaudu ette broneerides lausa £3 eest. Tunduvalt mugavam ja kiirem, kui buss.

Uurisin sealt netist pileti ostmise tingimusi ja tekkis küsimus. Kuna endal vaid deebetkaart ning peamiselt kasutan netis virtuaalkrediitkaarti, siis kas nad aksepteerivad seda seal kohapeal piletite lunastamisel? Ainuke variant mul piletid kätte saada on Gatwickis. Oleks see võimalik kui ma näitan neile kas oma deebetkaarti või siis prindin välja virtuaalkrediitkaardi andmed:)

Tänud

Easybus-ga saab tõesti £2, aga ainult juhul, kui piisavalt kaua ette ostad. Võrreldes rongiga loksub muidugi üsna kaua.

Kahjuks ei oska aidata virtuaalkaardiga maksmise osas, sest ma ostsin tavalise krediitkaardiga. Piletid võtsin välja automaadist ja selleks pidi krediitkaardi küll sisestama. Ausalt öeldes ma ei mäleta, kas seal oli ka alternatiivne piletite kättesaamise võimalus a la kassa.

Virtuaalkrediitkaart on SEB pangas, eks? (Teiste kohta ei tea öelda). Kui SEB pangaga aga tegu, siis võiks kaaluda krediidifunktsiooniga deebetkaardi tegemist enne Ühendkuningriiki lendamist (mul on üks selline ja sellega saaks asja suurepäraselt aetud, EV juubelilogoga kujundus vms).

Tervitused kõigile rännulistele, kuna aega on 52 minti , kuda ma jõuaksin Gatwicki lõuna poolsest terminalist põja terminali? Check-inni vormistan eelnevalt netis. Kaugel nad üksteisest üldse on? Kaasa võtaks ainult käsipagasi. Kas siis saan ka nagu teistest kiiremini, et ei peaks nagu pampe ootama. Ega vist muud teed ikka ei saa kui pead teiste järgi minema , algul kui miskit passi kontroll toimub. Sry ei ole eriti suur Lennu Mees.

Pole ise pidanud terminale vahetama aga wikipedia järgi peaks see paar minutit ainult võtma http://en.wikipedia.org/wiki/Gatwick#Terminal_transfer. Sul on ikka väga õnne asi, kas ikka jõuad oma teisele lennule, mul on Gatwickis alati pea pool h läinud passikontrolli ja muu peale. Samas Heathrow läks viimane kord kokku 10 min. Teisel lennul on lisaks ju veel turvakontroll, mis ka võtab oma aja.

Selve , siis ikka väga riskiga asi, ei hakka riskima , ees ootab nagu Barbados. Krt, ostsin Gatwicki piletid ära, nüüd tuleb uued osta siis päev varasemale. Huvitav kas lennujaamas kannatab ööbida , hoiaks vähemalt hotelli raha kokku?

Olen ise seal mitu korda maganud. Ei riski tavaliselt kaugreiside puhul lennust mahajäämisega. Parem on kasvõi päev varem kohale minna, kui lendude vaheline aeg on minimaalne. Ennem võtta hotell või ööbida lennujaamas, kui ehku peale jõudmisega kogu reis tuksi keerata.

Just , just, esimene selline reis ka , ma ikka kergemeelne. Muidu sain su jutust aru, et lennujaaams suht ok ööbida.

Kui palju läheb umbes aega, et minna lennukilt north terminalist rongijaama?

Rongijaam on South terminalis.Kahe terminalivaheline transfeerühendus on kiire. Küsimus on vaid ajas, mis kulub erinevatele vajalikele protseduuridele ehk passikontroll, pagas jne. 30 min pead ikka arvestama ja tavaliselt kipub passikontrollis olema pikk järjekord.

Tere, oskab keegi natuke selgitust anda, kas saab Souththern Railwaysist osta ka sellised piletid, et saan mulle sobival kella ajal rongi peale minna ja samuti tagasi sõitta. Ei oska nii täpselt seda ette broneerida. Jäi natuke see on-line teema segaseks:( Ja kas kui koha pealt ostan, on mingi hinna vahe ka, kui ei ole, siis ostan Gatwickust koha peal.