Gatwickist Stanstedi

Kas keegi on kasutanud kahe lennjaama vahel liiklemiseks ka ette tellitavaid rendiautosid? Milline on kogemus?

Kasuta parem bussi, National Express Gatwick-Stansted bussi. Peaks iga 2h tagant väljuma mingi 30 naela pilet.

Meil on aega 5,5 tundi ja kuna seltskond on suurem, siis praktiline oleks autot (väikebussi) kasutada, aga tahaksin olla kindel, et süsteem ikka toimib ja tellitud auto meid ootab ja lihtsalt uksest ukseni viib.

...ja veel otse bussi ju tegelikkuses ei eksisteeri. Linnas tuleb nii jaama kui ka bussi vahetada?

On olemas otse buss ka. Vaata national expressi kodulehelt. Sõidab vist mingi 2h ja peale.Ei mäleta enam täpselt. Suurema seltskonna puhul on mõttekam vist jah mingi transfeer organiseerida, või võtke kamba peale rendikas mõneks tunniks.

Toimib ettetellitud buss suurepäraselt. Eelmisel aastal nov. sai sōita 8 isikuga ja ettetellitud bussiga stanstedi lennujaamast Lutoni lennujaama ja sai makstud selle eest 100 naela . Nii ,et 100 jagatud 8-ga. Maksin Lutoni jōudes sulas bussijuhi kätte ja roolis oli Sri Lanka tumedapoolne tamilipoiss :) . Vend lasi nagu vana mees inglise liikluses ja rääkis, et pole hullu neil sealmaal samakäeline liiklus. Aga asi toimis suurepäraselt ja kui vaja vōin üles otsida, mis firmaga oli tegu.

Aitäh kodanik3! Kui tüli ei tee, siis pane link. Kas oligi nii, et tulite lennukilt maha ja tüüp sildiga ootas saabuvate lendude värvas?

Panen sulle väikese kontakti antud asutusest :http://www.londonairportcar.co.uk/

Asi käis nii, et telli kodulehelt vastavalt vajadusele, palju Teil isikuid on buss/auto. Ühesõnaga võta pakkumine ja kriba kuskohast kuhu tahate. Asutus saadab pakkumise ja leppige hind kokku. Mina ütlesin, et maksan sulas peopeale, kui sõit tehtud. Nad annavad ka sulle autojuhu telefoninumbri ja see sell jh on sildiga vastus. Meil muidugi oli nii, et Ryanair oli siva firma ja maandus varem ja antud bussijuht jäi muidugi ka kuhugi ummikusse koperdama ja hilines. Sai veel helistada, kus sa uimerdad:) ja kohale jõudes vabandas ette ja taha ja sada asja:). Kohale jõudes kobisid teised bussist välja ja ma jäin maksma ja kokkulepitud hinda tingima, kuna ta ju hilines ja sain hinnas veel mingi 15 naela vähemaks kaubeldud:) Aga no küll sa hakkama saad pole hullu ma ise lähen ka nov. uuesti Tenerifele ja teen sama loo läbi.

Suur tänu! Ehk viitsite veel kaasa mõelda, et kui Easyjet'i saabumise kellaaeg on 13:10 North Terminal, siis on vist väga nibin-nabin jõuda 13:35 National Expressi peale? Hilisema bussiga enam Stanstedi õigeks ajaks ei jõua, seega on vist mõtekam otsustada ikka selle ettetellitud auto kasuks. Minu viimatistel UK lendudel on riiki sisenedes päris pikad passikontrolli järjekorrad olnud, samas pole juba mitu aastat Gatwicki maandunud.

Kas keegi oskab kommenteerida järjekordi saabuvate lendude puhul Gatwickis. Mõni hilisem kogemus näiteks.