Go City Card - USA linnadega tutvumiseks

Kas kellelgi on kogemusi Go City Card kasutamisega? Nt Go Miami Card, Go Orlando Card jne.

Neid pakub ettevõte SmartDestinations (http://www.smartdestinations.com/), aga pole leidnud kuskilt eestlaste poolt antud tagasisidet? Tundub väga hea pakkumisena (saab soodsa päevahinna eest külastada mitmeid vaatamisväärsusi), aga tundub natuke liiga hea, et olla tõsi.

Kui kellelgi on kogemusi (nii häid kui halbu), siis igasugune info väga oodatud.

Ei ole kasutanud seda, kuid tänud lingi eest! See nende poolt pakutud variant, kus on suur vaatamisväärsuste valik, aga kehtivus päevadega limiteeritud, ei ole ilmselt midagi erilist, sest sellega kaasneb suur jooksmine ühest kohast teise ning lõpuks ei jõua ikka kõiki soovitud kohti rahulikult läbi käia. Asi on selles, et enamikes kohtades on järjekorrad ja osades kohtades ka eraldi turvakontrollid, vaatamisväärsused asuvad laiali üle linna jne, mis tähendab, et päevas jõuab ainult 2-3 kohta läbi käia. Mõnes teemapargis läheb ilmselt juba terve päev või enamgi. Seega 1 päev on vähe ja need, mis kehtivad enam kui 3 päeva on juba rahaliselt kallimad kui eraldi piletid soovitud kohtadesse võtta.

Aga see teine variant, kus valid ise külastatavad kohad (nn. build your own) ning siis saad 20% soodustust, tundus esmapilgul küll täiesti mõistlik. See kehtib ka 30 päeva, mitte 1 või 2 päeva. Peab muidugi uurima, et kas need nende poolt esitletud "tegelikud letihinnad" ka tõele vastavad st. mis on reaalne rahaline võit. Kuid kuna endal on samuti reis sinnakanti ees, siis vaatan selle pakkumise üle.

Olles nüüd ise reisilt tagasi ja GoMiami kaarti kasutanud, soovitan soojalt ka teistele. Töötas väga hästi ning külastasime selle kaartiga mitmeid kohti - planeerisime 3 sisukat päeva kokku ning hoidsime seeläbi peagu 1/3 piletirahadest kokku. Ainuke probleem, mis tekkis, oli see, et õhtused kellaajad laevasõitudel ei pidanud paika (hilisemal küsimisel selgus, et kehtivad ainult suvistel aegadel). Ehk siis kindluse mõttes tasuks kellaajad huvipakkuvatel atraktsioonidel üle küsida.