Gotland!

Tere!

Sõidan 2009.aasta suvel Gotlandile! Kes on varem Gotlandil käinud palun jagage oma muljeid. Millisest reisibüroost võib saada huvitava ning kaasakiskuva reisiprogrammi soovitud reisile?

Samuti on oodatud palju kohapealseid soovitusi: kuhu minna ja mida külastada! Antud reisibürooks oleks praeguse hetke seisuga: "Embach tours". Ootan teiepoolseid toredaid muljeid, mida saan kaasa võtta oma reisile!!!

PEATSE KOHTUMISENI! Turist 20.11.2008.a.

Soovitaksin Germalot ja teiseks Tensi Reise. Tensi puhul minna siis 7-päevasele reisile ja sellisele, kus giidiks Kristel. Üldiselt ise üksinda midagi külastada ei saagi; päevad on juba ära sisustatud, bussiga viiakse igale poole. Vaba aeg on ainult Visby linnas (iga päev mingi aeg), seal soovitaksin kindlasti minna rüütlite turniirile.

0
0

Soovitan soojalt Tensi Reise ja nagu eelpool juba mainiti, siis reisi koos giidiga Kristel. Erilise elamuse saad, kui lähed reisile augusti alguses. Siis toimuvad saarel keskaja päevad. Ja kindlasti võta kaasa ajastukohane kostüüm. Elamus saab poole suurem olema. Kogu saar on üks suur muinasjutt. Käisin ise sel aastal ja tahaks kindlasti kunagi veel tagasi minna. Ilusat reisi.

0
0

Visby vanalinn, Lummelunda koopad, Farö saarel Langhammar (praamiga), Hoburgen, ühesõnaga on terve Gotland igavesti lahe, isegi pipimaa ja veepark.

0
0

Mul üks tuttav käis paar aastat Tensiga (giid Kristel) ja jäi väga rahule. Germalo grupp jäi seal paljust ilma, sest giid ei olnud nii kompetentne. Ise lähen ka järgmine aasta Tensiga sinna(kohad on broneeritud)

0
0

kitty. See, et sul juhtub Tensiga nüüd kompetentne giid olema ei ole ju veel kindel. Aega on liiga palju. Kristel võib rasedaks, haigeks, auto alla.... jne jääda.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased