Gran Canaria aastalõpp

Tere

Just tulnud lennupakkumiste alla väga hea hinnaga Lufthansa lennud Gran Canariale. Samas olen kuulnud, et Tenerifel elav tuttav välja toonud, et detsembri keskpaigani lennud sinna on tühistatud. Jällegi täna avastasin, et üks reisibüroo teatas, et detsembri keskpaigast (kuupäeva ei mäleta) on lennud taastatud ja pakutakse reisipakette. 

On keegi Tenerifel/Gran Canarial koha peal ja oskab öelda täpsemalt, mis seis on? On juttu sellest, et turiste praegu/ühel hetkel enam sisse ei lasta või jäävad nad ikka negatiivse testi peale? Kas tasub lennupiletid aastalõpuks osta?

Tänud juba ette!

Tuttav mõtles tõenäoliselt tšarterlende Tallinnast.

Järgmisest nädalast on kogu Hispaania külastamiseks Eestist minnes vajalik negatiivse tulemusega test.

Kah kaalunud mõtet sinna sõita. Aga hetkel on minu jaoks kõige nõrgem lüli Lufthansa plaan hakata (kõiki) reisijaid kiirtestima.

Ehk siis, minu küsimus on, et mida teeb Lufthansa positiivsete reisijatega antud juhul Frankfurtis? Üritasin leida Lufthansa meili, et uurida, aga pole õnnestunud.

Tee test enne kodus, pead seda Gran Canariale minnes nagunii tegema. Siis oled Lufthansa testist vabastatud praeguste uudiste järgi.

Minnes jah teen testi ära ja kõik ok. Aga pärast 2  nd Kanaaridelt tagasi tulles, siis vist peaks Kanaaridele testi tegema, sest parem juba sinna positiivsena jääda kui Saksamaale