Gran Canaria ja konditsioneer

Oktoobri keskel sõidame Gran Ganariale. Meie hotellis, Corona Roja, ei ole konditsioneeri. Kas keegi oskab öelda, on Gran Ganarial ilma konditsioneerita oktoobri keskel võimalik hakkama saada?

Väga korralik bassein, ehk natukene liiga kaugel Maspalomasest ja kesklinnast, aga väga OK koht. Väga korralik on hommikusöök. Kui toas on laeventilaator, siis on sellest täiesti küll. Lohuta ennast sellega, et konditsioneer ongi tervisele kahjulik, ja müriseb sama palju kui laeventilaator. Üldiselt on oktoobris Kanaaridel soe, aga see ei tohiks olla liiga palju. Umbes nagu meil siin praegu.
Oma reisidel olen konditsioneeri järgi ihanud reisidel Amazonasesse ja Dar Es Salamis ning Zanzibaril. Ülejäänud on olnud talutav ventilaatoriga või üldse ilma.

seal polegi konditsioneeri vaja
meie hotellis see kül oli aga me ei kasutanud seda kordagi
õhtuti läheb seal suhteliselt jahedaks nii et soovitan ka veidike soojemaid riideid kaasa võtta mõni jakk või midagi selist

Mida veel peaks kaasa võtma?

Kui lähed pikemaks, kui üheks päevaks, võta hambahari.
Kui lähete mitmekesi, siis kamba peale vähemalt üks.
Kui tahad käed taskus minna, pane selga mõni taskutega riietusese.

Sa oled ikka super tark! Tänan südamest väärtusliku nõu eest ja võtan arvesse :-))

seal on igati pidi jahe ,nii et....)unusta see konditsioner sest tuul puhub väga tublisti!!!!ja mõnusalt jahe on:D

Igatepidi hea hotell. Konditsioneeri ei ole tõesti vaja ning kõik sööginõud on olemas isegi veeketja oli. sai ise kohvi või teed teha