Grand Alanya hamam

3 a tagasi Alanyas jäin Grand hamamiga väga rahule. Kuigi sissekäik ei läikinud puhtusest, oli kaks tundi hoogsaid protseduure, lõpetades 45 min massaazhi ja savimaskiga. Hotelli saun ja masserimine jäid ikka kõvasti maha. Nüüd on kuulda olnud, et G on alla käinud, pestakse 15 minutit, masseritakse 15 minutit ja kõik. Kas see on tavaline turistlik virisemine või ongi allakäik? Kas oleks soovitada mõnd paremat türgi sauna? Tänan lahkeid vastajaid, lend mõne päeva pärast.

Grand hamami kohta ei oska midagi vastata, kuid aasta tagasi maikuus käisin Alanyast u 10 km kaugusel Konakli asulas hamamis (ehk siis ostsime pileti Alanyas tänava büroost, autoga viidi-toodi). Seal oli küll sissejuhatuseks soolakamber, edasi aurusaun, 2 sorti mullivannid, siis mudavannid, seejärel hamam koorimise-pesemisega ning lõpuks 45 min massaaži ja see kõik oli 12 euri eest.

Mina käisin seal viimati eelmise aasta juunis, siis jäin kyll rahule.Lisandunud on sinna veel jaccuzi,ˇˇmida varem ei olnud.Aga kogu teenindus sõltub vist sellest palju seal parajasti rahvast on, kui minna ennelõunasel ajal siis oli kylastajaid vähem ja sinuga tegeletakse ka kauem. Ise pean seda küll Alanya parimaks hamamiks.

Baya, kus "seal" sa käisid ja pead Alanya parimaks? Eriti huvitab massaaži asjatundlikkus. Kellelgi häid soovitusi?