Grand plaza resort

Tänan eelneva kommentaari eest,aga viibime juba kohapeal. Kuna kodutöö on puudulik,siis otsustasin kysida,ehk keegi olnud kohapeal siin hotellis Sharmis ja oskab head nõu anda,kuhu minna siit käima. Päikest kõigile!

https://trip.ee/odavad-lennupiletid
Viimasel ajal saab päris soodsalt mitmele poole.

Ehk oleks mõistlik sarnane küsimus saata hotelli, kes peaks kõige täpsemini oskama vastata võimalike tegevuste kohta. Mulle tundub, et tegu ei ole omal käel organiseeritud reisiga, seega on Sul hinnas ka reisikorraldaja, kes samuti kõikidele Sinu küsimustele suurima heameelega vastata tahab.

Kuhu aga soodsalt pääseda vaja on, seda ei suuda ma hetkel ära mõistatada.

Mina kauplesin tänavalt esimese kohaliku käest auto koos juhiga ja tellisin päevase sõidu püramiidide juurde. Ma ei tea, kas kiirtee on juba avatud, kuid kui juhile veidi raha juurde maksta, kihutavad nad rõõmsalt mööda tühja kiirteed ja jõuavad Kairosse loetud tundidega.

PS - kas vastab tõele, et hotellis ei ole internetti?

Ekskursiooniputkad on tänavatel olemas. Minge vaadake, mida pakuvad. Aga...olge kindel ja ärge kohe esimest pakkumist võtke. Ja proovige hinnakirjast hindu alla kaubelda.

Ekskursioonidel varasematel aastatel kyll käidud,nyyd panin rõhku jalutamisele lähiymbruses. Käisime ka nende siniste bussidega Sohos ja NamaBays..maksime 1 dol inime,teadmiseks teistele,ärge yle makske