Great River Road

Kas kellelgi on kogemusi piki Mississippi jõge kulgeva Great River Road'iga? Tundub olevat tore reis isegi juhul, kui seda mitte täies mahus läbida.

http://en.wikipedia.org/wiki/Great_River_Road

http://www.experiencemississippiriver.com/great-river-road.cfm

http://www.experiencemississippiriver.com/pdf/EMR-Detailed-Map.pdf

Lõunapoolset otsa julgeks soovitada küll.

http://www.ourworldtravels.com/deep-south/gallery

0
0

Tere.

Eelmisel nädalal sõitsin autoga läbi GRR alguse New Orleansis Baton Rouge. Meenutab natuke meie Piibe maanteed, väikesed külad ja linnakesed, kirikud koos Louisianale iseloomulike maa peale ehitatud surnuaedadega.
Põhilised vaatamisväärsused seal on muidugi vanad mõisad koos istandustega mida jääb teele u 10 ringis. Käisime Laura nimelises. Kuna istandusse saab vaid koos giidiga piisab täiesti ka ühe külastamisest, kui pole just väga suur ajaloofänn. Üks tuur kestab 1-1,5 tundi ja on päris huvitav. Kaks või kolm korda enam-vähem sama juttu päevas aga kuulata ei viitsiks. Piletid on vahemikus 10-15 usd. Kui lihtsalt uhkete mõisahoonete pildistamissoov on siis maantee äärest saab nii mõnegi ka ilusasti pildile. Tee ääres oli palju suhkrurooistandusi ning ka tööstust. Tõenäoliselt nafta ja suhkrutööstus. Liiklustihedus keskmine. Baton Rougest tagasi NOsse tulime kiirteed mööda.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased