Häälega Euroopas

Tere!

Kahel noorel neiul (19a, 20a) on lähiajal plaanis häälega Euroopa tripile minna. Esialgne plaan on kiiresti rekkaga läbida Läti, Leedu, Poola ja arvatavasti ka Saksamaa. Edasi päris kindlalt plaani pole, kuid mõte on Prantsusmaalt Itaalia või Šveitsi ja Austria kaudu Sloveeniasse jõuda. Sloveenias peatuks pikemalt ja tagasi tuleme lennukiga. Teekond on plaanis läbida võimalikult odavalt ja põnevalt. Kas oskate soovitada vaatamisväärsusi ja ilusaid kohti, mida tasuks kindlasti nendes piirkondades külastada? Mida te soovitate kaasa võtta ja kuidas nendes maades (Prantsusmaa, Šveits, Austria) hääletamisega ja telkimisega on? Üldiselt on kõik soovitused reisi kohta teretulnud, kuna lähme sellisele reisile esimest korda.

Ei tea, mis kasu on sellistest soovitustest? Häälega minnes ei juhtu tavaliselt nii,et saad just sinna ,kuhu tahad. Teel olles tuleb sada korda marsruuti ringi planeerida. Olen isegi noor olnud ja selliseid vigureid teinud.Guugeldage neiud ja pange enda jaoks ikka midagi paika.Muideks, ei soovita minna ilma meesterahvata.

Enne loe kindlasti eelmised hääletamisega seotud teemad läbi. Neid küsimusi on siin päris palju esitatud. Kui sa tahad kiiresti Prantsusmaani sõita, siis kindlasti ära kasuta rekkat. Nemad sõidavad aeglaselt, peavad pause tegema ja ei tohi isegi 2 reisijat peale võtta. Hääletamise poolest on need riigid nagu iga teine Euroopa riik. Mõnikord veab paremini ja mõnikord pead ootama 8 tundi tee ääres. Prantsusmaa on täpselt nagu Saksamaa, st. et sõidad bensukast bensukani. Väga lihtne läbida. Itaalia on kõige raskem ma arvan. Itaallastele väga hääletajad ei meeldi. Telkimise kohta ma ei tea kuidas need seadused on seal, aga mina panin küll põõsa alla oma telgi üles ja keegi ei tulnud ära ajama. Isegi Pariisis sai niimodi telgis ööbitud :) Soovitan ka ühte kohta Lõuna Saksamaal: Neuschwansteini loss.