Häälega Milanost

Tere

Kas kellegil on mõni hea vihje alustamaks hääletamist Milano Malpensa lennujaamast? Suund Bologna. Kas oleks lihtsam alustada otse lennujaamast või sõita Milanosse ja alustada sealt?

täh . . . Trip.ee lisas suured tähed!

Veelikka, Mina tegin selle nalja ära.Noh saatsin emme lennuki peale ja siis ise hääletama. Mäletan pikka allaminkut tee peale(mis tegelt vb 500m aga ilm oli liiga kuum!!) ja siis paljud pervod peatusid ja tahtsid midagi....nii et vaata juba ise, kui on mingi india-pakistani moodi olekuga onuke siis ma arvan et ta tahab miskit muud kui heasydamlik olla..Aga ma hakkasin minema tookord Comosse (p-it) aga see on suur pluss et lennujaama läheduses paljud räägivad inglise keelt, mis muidu Itaalias on (mul oli vähemalt) harv nähtus!! JA hakka liikuma ikka kohe lennukast, sest kui sa lähed linna on sul sealt väljasaamisega suuremad probleemid. Ja mu meelest see lennukas on ilusti suure kiirtee ääres!

Igatahes eduuuu mis muud. Ja pipragaas kaasa!!!:)

aitäh igatahes, julgustav:)

kahju, et mu taskunuga ära kadus

ps!kas jõudsid comosse tol korral?

Vàga julge oled, ma eales ei hakkaks hààletam siin.Tee ààres seisavad siin kùll ainult prostituudid.Hààletamine kui selline pole Itaalias tuntud:O

Itaalias on ju väga mugavad ja kiired rongid. Hinnad pole ka nii kallid, et jääda tee peale kahtlaselt hääletama.

Jah, Itaalia rongid (kui aeglasemaid ronge ja odavamaid klasse otsida) on täiesti taskukohase hinnaga, mulle jäi küll mulje, et odavamad kui teistes selle kandi riikides. Kui eesmärk raha kokku hoida, siis ilmselt ei tasu hääletamine ära; seda teed minge siis kui seiklusi otsite.

PS. Pigem õnneks, et Sul taskunuga ära kadus :)