Halb kogemus Etihadiga- pagas varastatud!

Tere

Kirjutan siia, sest ehk on kellegil olnud samasugune situatsioon ja oskab aidata. Juhtus siis selline lugu, et lendasin Etihadiga Brisbanest Londonisse (vahemaandumised Singapuris ja Abu-Dhabis). Ühe koti võtsin lennukisse ja suure koti palusin saata Londonisse otse (ilma vahepeal kuskil välja võtmata). Jõudsin Londonisse ja avastasin, et checked baggage ehk siis suur kott polnud sinna jõudnud. Tegin Etihadi letis ka kadunud pagasi raporti ja lubati mulle koju saata kui kott leitakse. lendasin siis Eestisse ära ja päev hiljem helistatigi Tallinna Lennujaamast, et kott on saabunud. Läksin kotile järgi ja avastasin oma hämminguks, et kott oli peaaegu tühi- suure sõjaväe koti seest oli kaduma läinud suur must spordikott enamuse isiklike asjadega ja alles oli jäänud ainult paar tosse ja dressikas ja paar raamatut. Kusjuures koti suu oli ka ilusti kinni seotud. Lennujaama töötajad ei osanud mind kuidagi aidata ja palusid pöörduda lennufirma poole. Nüüd siis olen teinud järgnevat: pannud kirja kogu info juhtunu kohta ja saatnud selle Etihadi kodulehel isegi kolm korda neile ära (seal maili eraldi pole, lihtsalt paar kohta, kuhu saab ankeedi vormis kribada), helistanud neile 4 korda ja iga kord on mind saadetud (antud mingi number, kes peaks nende pagasiga tegelema) eri asutuste poole, küll politseisse ja mingisse suvalisse laofirmasse ka :D võib öelda, et olen kergelt pahane, et selline suur ja preštiizne lennufirma eirab järjekindlalt minu soovi saada pagas tagasi või saada selle eest kompensatsiooni.

Estonian Airi pagasiteenindusest olen ka abi küsinud ja seal on mõlemal korral olnud väga abivalmid teenindajad. Nemad on soovitanud püüda edasi kontakteeruda lennufirmaga.

Kas keegi on olnud sarnases olukorras ja mida olete teie sel juhul teinud? Mida annaks mul edasi teha üldse?

Arvan, et ega prestiižne firma ei suuda garanteerida, et vargusi ei pandaks toime, kuna eelkõige sinu kotti käitlevad lennujaama töötajad. Võib olla need vargused pandi toime hoopiski meie koduses lennujaamas?

Kas sul reisikindlustus oli. Kui Jah - siis nyyd peaks su esimene k6ne neile olema ja situatsiooni seletama. See kõne oleks v6inud olla juba siis kui kaduma l2ks. Teoreetiliselt peaks sul olema 6igus rahalisele kompensatsioonile kuni ca 10 000 krooni.