Hawaii

Sooviks infi: Transfeeri võimalused ja hinnad lennujaamast Honolulusse ja tagasi. Autorent kas võtta siit või on kohapealt mõistlikum? Kas ka rollereid renditakse ja mis lubasid nõuavad? Kas Waikiki piirkonnas mingit tasuta parkimist ka on?Hotell tahab 25taala ööpäevas ja paistab et see ongi seal tavaline taks. Ja oodatud kõik nõuanded mida peaks silmas pidama,kuhu minema ja kuhu mitte minema!Viibime saarel 7ööd. Tänud ette.

Meie läksime lennujaamast linna (waikiki piirkond) taksoga - oli vist 42 dollarit, tagasi lennujaama on 27 dollarit (tagasiteel ei pea taksojuhid maksma lennujaamale mingit tasu). Sai tellida ka transfere aga perega reisides oleks see tulnud kallim kui takso. Auto rentimine sõltub ajast millal lähed. Meie olime detsembris ja siis kohapealt autot ei saanudki. Kõik suuremad firmad olid autodest tühjaks laenutatud. Mõnest väiksemast kohalikust sai elavas järjekorras -autot kinni panna ei saanud ja tuli minna hommikul kohale ja loota, et on mõni vaba auto (päeva hinnad koos kindlustusega 65-100 dollarit). Seega jah, mina paneksin järgmine kord ette kinni. Saab kindlasti parema hinna ja on vähemalt kindel, et auto on olemas. Rollereid renditi küll aga neid saarel liikumas väga ei näinud (ainult mõned üksikud). Hinda kahjuks ei uurinud kuna olime lastega. Kuna rentisime auto vaid päevaks, siis väga parkimist ei uurinud. Aga üldmulje järgi olid vaid tasulised parkimised waikiki rannapiirkonnas. Raske on soovitada kuhu minna ja kuhu mitte, sest ei tea teie huvisi. Mulle meeldis väga põhjarannik. Seal kuidagi ehedam elu, suured lained ja ilusad rannad. Vaalavaatlus väljasõidust väga head muljet ei jäänud, samas nägime vaalad ikkagi ära. Hanauma Bay rahvuspark on hea koht snorgeldamiseks.

Tere,

ma olin seal 2009 lõpus. Lennujaamast Waikikile taksoga ja pärast tagasi lennnujaama võtsime limusiini, kuna see tuli odavam kui takso. Meid oli vist 6 inimest.

Diamond Headi otsas käige kindlasti ära. Põhjarannik on tõesti rajum kui lõuna, kuna lained on võimsad. Dole ananassiistandus oli vahva. Kailua rand on väga ilus. Hanauma laht oli lahe. Kindlasti Pearl Harbour. Todai sushi jättis väga hea mulje. 24 dollari eest oli söö palju jaksad. Läänekallast ei soovitatud külastada, mida me ka ei teinud. Bussiliiklus on väga OK ja odav. Rendiautod suht kallid. Rentisime minivan-i päevaks 45 dollari eest ja trippisime mööda idakallast.

Kas keegi on külastanud ka Polüneesia küla? Kui on siis kas on seda raha väärt-kas võtta täispakett?

On. Tõesti on see seda väärt.