Head restoranid Barcelonas

Tere! Oskab keegi soovitada mõnda tõeliselt head söögikohta? Kus on mõnus teenindus ja väga hea söök? salatid, liha, mereannid?

Barca vanim restoran. Stiilne interiöör ja atmosfäär, teenindus ja toit OK. Väga populaarne so. peab ette broneerima.
http://www.culleretes.com/

kui mereande tahad, siis on täiesti suurepärane koht La Paradeta - http://www.laparadeta.com/. sisse minnes on ukse juures suur lett, kus peal kõikvõimalikud mereannid - teod, krabid, kalmaar, tindikala, beebikaheksajalad jne. ütled, mitmekesi olete ja näitad siis, mida süüa soovite ja mil viisil valmistatuna (grillitud, paneeritud jne). kaalu järgi maksad. ja maitseb imehästi :)

head liha teevad seal muuhulgas näiteks argentiinlased. argentiina buffee Free Way - http://www.restaurantesbarcelona.com/freeway/wayeng.htm. maksad ca 10 euri + joogid ja sööd palju tahad. liha (ja mereannid, kala, pasta jmt) valmib sinu silme all ja kõike on väga palju ja kõik on väga hea :)

seal on palju häid kohti (ma enamustel ei tea nimesid paraku). oluline on turismitänavatelt kõrvale astuda ja valida kohad, kus on palju kohalikke. näiteks gracias on igasuguseid mõnusaid tapasebaare ja grillrestosid.