Heategevus

Mulle ei meeldi reklaamid, kuid kasutan teid ära ning tutvustan ühte hästi ilusat jõulukampaaniat. Ossu Lemmikloomapoed müüvad koostöös Kassiabiga 2010 aasta kassikalendreid (sisaldab palju ilusaid kassifotosid + informatiivset teksti teemal, millal kassi vaktsineerida, mida kass peaks sööma jne). Kalendri hind on 35 eek ning kogu kalendritest saadav raha läheb MTÜ Kassiabile tänavakasside raviks jms. http://www.kassiabi.ee/index.php?1010232323412 See ei ole lihtsalt annetus, vaid saate vastu kena kalendri ning hea tunde, et olete omalt poolt teinud midagi, et ära hoida mõnigi tänavakassi pesakond jms. Ossu Lemmikloomapoed asuvad Tallinnas Norde Centrumis, Tartus Eedeni Keskuses, Pärnus Suure-Jõe Selveris ja Kuressaares Auriga Keskuses, veel on need kalendrid saadaval Kassiabi kodulehelt ja Tallinnas Tatari Loomakliinikus ning Haabersti Vetkeskuses.

Vihkan eranditult kõiki jõulukampaaniaid.

Toetan muidu igasugu häid algatusi ja heategevust, aga kõik, mis on poogitud jõulude otsa, on sama jäle kui Hanna-Liina Võsa jõululõõritamine või Sõnajalgade uus plaat.

Nothing personal, just Christmas.

Aga vii läbi samasugune aktsioon näiteks juunikuus. Mulle meeldib selle kampaania juures asjaolu, et ei küsita lihtsalt raha nagu sarnased MTÜ-d enamasti teevad, vaid saab midagi ilusat vastu. Igaleühele jääb muidugi oma arvamus ;)

Ehh, tuleb tõdeda, et ma polegi ainuke Grinch.

Minge viige kutsadele ka jõuluks süüa: http://www.loomadehoiupaik.ee/est/ Täiesti kampaaniavaba üritus.

Sõnajalad jätan toetuseta, aga kalendri ostan. ;)

Mina hankisin endale veebilemmiku, kodus juba on varjupaiga kass olemas, seega läks seekordne toetus koerale.

http://www.varjupaik.ee/veebiperemees/index.php

Xmas või mitte, väike abi kulub neil alati ära

Kuripahade jõulukampaaniate asjus - antud algatust ei tasuks siiski teistega ühte patta lüüa, vaid on lihtsalt loogiline, et tuleva aasta kalender ilmub müügile pisut enne aasta algust ehk siis detsembris.

Ise olen paar viimast aastat just selle kalendri soetanud ja soovitan teistele kassiarmastajatele ka, väärt asi.