Hecato Reisid OÜ

On keegi kasutanud või reisinud selle firmaga? Puutusin nendega kokku (kui estouri esindajaga)turismimessil, kus maksin ka ettemaksu. Arve ise koostatud Hecato Reisid OÜ poolt. Seal siis märgitud, et ettemaks tasutud Estouri esindajale ja järgmised osamaksud ning vastavad kuupäevad, mis tasuda Hecato Reisid OÜ-le. Igaks juhuks uurin... Igasugune info Hecato Reiside kohta oleks teretulnud.

Ettevõtte nimi: HECATO REISID OÜ Aadress: Pärnu mnt 67A 10134 Tallinn Registrikood: 11727225 Põhikapital: 40 000 EEK Registreeritud: 30.09.2009 Registripiirkond: Harju Maakohtu Registriosakond Käibemaksu info: Ei ole käibemaksukohustuslane Kuidas küll neid igasugu firmasi ja firmakesi leitakse oma raha ära andmiseks? Milleks kasutaga vahendajaid ja edasimüüjaid, kui võib otse firmade poole pöörduda? See Hecato on ju noor firmake, pole veel käibemaksukohuslanegi! 5-e kuuga pole siis just palju suutnud ära teha. Masu ajal teeb reisifirma tõenäoliselt keegi, kes äsja reisifirmaga põhja läinud või tõeline sinisilm. Ma võin olla ülekohtune, aga praegu on raskustes ka suured ja nimekad firmad...

Käisin just Hurghadas (19.02-27.02) ja võtsin reisi Hecatost, teenindus jube kiire, paari tunni jooksul oli kõik valmis. Väga sõbralik teenindus. Julgen kindlalt soovitada.