Helsingi beebikaupade kauplused

Ei ole just tripi teema kuid ei oska mujalt küsida. Kas oskate soovitada beebikaupade kauplusi Helsingis?

Ette tänades

H ja M poodi,olemas kõikides suuremates kaubanduskeskustes... Iso Omena, Idakeskus jne. Paljud asjad- ostad 3 maksad 2. Kvaliteetkaup, hinnad palju odavamad kui Eestis.

0
0

http://md2.peekaboo.se/imsevimse/retailer.php uurisin asja, et kas soomes ka rootslaste beebikaupade kplkett http://www.babyland.se/ esindatud on, a vat polegi... a muidu H&M`is ja KappÅhlis on beebiriideid kyll.

0
0

Kesklinnas on Aleksanderinkatul eraldi H&M Kids pood. Igas suuremas kaubanduskeskuses Lindex ja KappaAhl. Forumi kaubamajas lisaks eelnimetatutele www.jesperjunior.fi. Ja Kamppi keskuse koduleheküljel http://www.kamppi.fi/UK/Default.aspx vali store locatoris ema ja lapse kategooria, siis saad vastavate poodide nimekirja. Need on kohad, mis tavaliselt endal südalinnas teepeale jäävad. Tervitades.

0
0

leidsin poed kenasti üles. Tasus käimist.

0
0

Minu poolt nimetatud on küll pigem rõivapoed. Mänguasjad olen ostnud BR-Lelut kauplustest. Viimane olemas nii Forumis kui Kamppis. Mööbli osas pole lihtsalt ise huvi tundnud ja seetõttu ei oska aidata. Ehk tasub beebimööbli tarvis sõita IKEAsse.

0
0

avati just/kolis uude kohta lastentarvike pood www.lastentarvike.fi seal on ka mööblit/mänguasju vaata neti lehelt. parem info sealt.:-) vantaal (varisto/tammisto) on suuremad poed. kuidas sinna saada leiad ka nende lehelt

0
0

PO.P on ka olemas soomes, Kamppi kaubanduskeskuses. Kamppis on veel teisigi beebipoode- http://www.kamppi.fi/UK/SearchResults.aspx

Samuti on H&M Kids'i pood olemas, kuid se on ka igas suuremas kaubanduskekkuses olemas seal. Itäkeskus on veel näiteks selline pood nagu Jesper Junior.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased