Viimased kommentaarid

Sõltuvalt lennujaamast, üldjuhul viisaga reisija kutsutakse eraldi ruumi, kus temaga vesteldakse paar minutit. Piirivalve peab viisa eraldi üle kontrollima ja väravas seda teha ei saa. Miamis on tuleb ESTAga sisenemisel täita piiril elektrooniline vorm, mis kokkuvõttes võtab kauem aega, kui viisakontroll.

Vesi Balatonis on roheline ja madal. Balatoni ümbrus on täis Appartamente ja hinnad on valdavalt soodsad. Turismipiirkonnad on üpriski lärmakad.

Üle mitme aasta sattusime sel suvel Hevizisse. Paari aasta tagusega võrreldes on toimunud märkimisväärne muudatus: sildid Elado valdavalt asendunud kirillitsas kirjadega. Tõenäoliselt aasta jooksul kaovad viimasedki ungari keelsed kirjad majade seintelt. Ka majade üürimisel on suhtluskeeleks saamas vene keel.

enne sõitu peaks mõnede pisiasjade üle aru pidama. Kas plaanis on laps võtta sülle või panna matkatooli? Tuleks arvestada, et ühistranspordivahendis on; kuum, külm, umbne või tuuletõmbus. MITTE KUNAGI ei ole temperatuur sobiv. Bussis on palju kaasreisijaid ja 15 tunni jooksul saate paljudega suhelda... Buss ei tee suvalisel ajal peatusi jpm.

Võibolla tasuks eelnevalt lühemaid autoga matku ette võtta.

Kui ei pea olema tingimata hotell, siis soovitan kasutada portaale VRBO või Airbnb.
Kohapeal on elamispinna otsimine on üpris keeruline.

Oahul Waikiki piirkond on üpris rahvarohke. Kui soov diskotada, siis tegevust siin jagub. Panen ühe lingi, kus on mõned weebikaamerad, saad ise vaadata mis toimub http://www.seehawaiilive.com/hawaii-cameras .

Meie üürisime WRBO kaudu maja Oahul. Rannas oli mõni üksik hingeline, valdavalt kohalikud penskarid. Lapsed said rõõmsalt liivalossi ehitada ilma, et see vahepeal oleks kannatada saanud.

Floridas on rannad täis amelevaid omasooiharaid paare, mõnedel on ka koerad kaasas, nii et lastele andis seletada, miks mehed musitavad. Pigem soovitaks Key Westi.

Soovitan paar päeva veeta Key Westis. Rand on kena ja inimesed mõistlikumad, kui Miamis.

ESTAT täites on reegel, et valel on lühikesed jalad. Parem kirjuta tõtt ja kui saad eitava vastuse, siis taotle viisat saatkonna kaudu. Aega läheb, aga kui leitakse, et Sa ei ole kurjategija, siis saad viisa.

Tänud:) Mul endal on ka kartus Miami suhtes, et see on rohkem nagu kuurorti moodi või nagu oli filmis, Dzassis ainult tüdrukud, kus miljonärid istuvad hotellide terrassidel ja naudivad sooja õhku..

Reisi pikkus ca kaks nädalat.

Rand oleks hea, aga ei ole esmatähtis. Päris lumisesse piirkonda minna ei tahaks.

Igal päeval üle 300 miili läheb vist paljuks, aga üldjoontes autoga sõita meeldib.

Tere,

lapsed jäävad sel korral koju. Reisiseltskond on kaks 40-ndates aastates perekonda. Isiklikult olen korra San Franciscos mõned päevad viibinud ja seega Alcatraz ei ole just kõige esimene eelistus. Frisco ümbrus ja rannik kuni Carmelini meeldis ja nüüd mõtlengi, et kus võiks olla sama kauneid paiku...

Olen mõelnud: Los Angeles - Las Vegas või Miami - New Orleans. Suuremal määral huvitume sellest, mis jänkisid eristab Vanast Maailmast ehk kohalike inimeste elu-olust, sekka mõni City ja loodusime (nt Crand Canyon).

Kas on midagi, mille poolest need kaks piirkonda põhimõtteliselt erinevad?

Peale täpsustavaid küsimusi siiski viisa väljastati.

Ega siis elu seisma ka jää... aga kuna viisa väljastamisest keeldumine on paljasõnaline ja põhjendamata, võib olla tegemist olukorraga, mida asjatundlik jurist Ameerikas kohapeal saab lahendada.

Täpselt nii: sõidame Rootsist tsharterlennuga ja kuna meil on väikesed lapsed kaasas, püüan leida moodust, kuidas kiiresti piirist üle saada. Soomes oleva saatkonna lehelt leidsin üksnes Application for Visa blanketi. Kui blanketil peab ilmtingimata olema sees sõna Arrival, siis nagu ma aru saan, kahjuks see ei sobi. Lisaks peavad siin olema pildid kahe värviga.

tere, kas Krabil viisat taotledes saab blanketi kohapeal või tohib kasutada ka saatkonna kodulehel olevat viisablanketti, mille saaks juba aegsasti ära täita, et piiril kallist puhkuseaega kokku hoida?

tänud, nüüd veel küsimus, kas fotod peavad piiril kaasas olema? Kui peavad siis värvilised või mustvalged?

Meil on plaan sõita Rootsist Krabile. 14 päevase viisa peaks saama teha piiril. Kas teab keegi, kui täpselt tuleb piiril kirjeldada ööbimiskohta?

möödunud aastal. Condor`i pilet Frankfurt-Mauritius maksis 99 € ja Mauritius-Frankfurt 227 € + maksud. (Tallinn-Frankfurt Estonian Airi pilet oli märksa kallim, kui Frangist edasi-tagasi sõit kokku) Lennuki istmed ei olnud kaetud küll siidpatjadega kuid lennuk ise ja teenindus oli talutav. Kui istmed kitsad tunduvad, saab alati lennuki tagaosast tuua kas valget või punast veini. Kui vajadus mugavuse järele on suur, saab pileti osta ka bizniss klassi.
Viimastel kaugematel reisidel ei ole kordagi kasutanud reisibüroode teenuseid, sest ei näe sellel erilist mõtet. Mauritiusel tuleks arvestada, et piiril tuleb täita maale sisenemiseks paber kuhu on vaja märkida ööbimise aadress. Piisab, kui kirjutada lehele ühe soliidse hotelli nimi:)) ja seiklus võib alata. Lennujaamast alates on abivalmis taksojuhid meeleldi nõus kõik vajaliku korda ajama. P.S. Paar päeva enne tagasilendu tuleb helistada Condorisse ja pilet registreerida.

leidsin poed kenasti üles. Tasus käimist.