hinnad Jaltas

Kas keegi on " värskelt" Jaltas käinud ? Oleme perega seal kokku 5 korda käinud ,aga nüüd on paar aastat vahele jäänud ja ülehomme lend sinna , huvitav ,mis seal hinnad teevad ?! Kui keegi viitsiks kommenteerida oleksin väga tänulik ( suitsud , õlu , söök) . Ette tänu!

Eelmine suvi olid hinnad poodides küll meie jaoks ikkagi soodsad ja vaevalt et ka aastaga metsikult tõusnud on. Õlle on alla kümpa, mingi 6-7 krooni pakun poolene ja muu kraamiga sama lugu. Noh, igaljuhul odavam kui meil, see on kindel! . . . !

0
0

Kui nüüd tahta sealviibimine vines mööda saata,siis tõesti .Alko ja suits tunduvalt odavam.Mida ei saa küll öelda toidukraami ja väljas söömise kohta.Kui muidugi hakata otsima nurgataguseid stalovajaid ja keldripoode,saab odavamalt hakkama.Hinnad suht meie väike linnade kaubanduse tasemel muidu.Ainult hea pluss,pole millelegi raha kulutada.Peale übruskonnas ringi kolistamisele ja transport seal tõesti odav.Kui poleks ilusat loodust ja Musta merd,siis ausalt öeldes ei kisuks küll ajas 20 aastat tagasi. Head nostalgitsemist.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased