Hispaani Costa de Brava veebruaris

Tere,

kas keegi on käinud Costa De Bravas veebruaris? Olen leidnud temperatuuri kohta sellist infot, et 14-16 kraadi sooja veebruaris. Kui keegi on käinud, siis tahaks teada kas yldse päikest on vöimalik vötta ja ujumas käia? Ja kas lennujaamast pääseb lihtsalt hotelli, kuna meie reisipaketti ei kuulu transport lennujaamast hotelli.

Rannapuhkuseks on veebruar ikka liiga vara. Hispaania avastamiseks ok. Kas tõesti müüdi seda reisipaketti teile rannapuhkusena?

Veebruaris Costa Braval (keskmine inimene) päikest vötta ega ujuda ei saa. Keskmine temperatuur vöib olla jah seal 15 kraadi ümber, aga vöib vabalt olla ka +6..+10 kraadi. Kui lihtne on saada lennujaamast hotelli, söltub millisest lennujaamast millisesse hotelli(linna) :)

Rannapuhkusena seda paketti ei myydud:) Lihtsalt huvitav teada kui soe seal, siis on ja kas saab ka T-särgi väel ringi lipata:).

Mõned talved tagasi olin veebruari lõpus seal. Kraadiklaas näitas küll päeval 15 kraadi sooja, aga külm oli ikka. Kõik kaasavõetud riided olid seljas - st t-särk, pikkade varrukatega kampsun ja tuulejope ning ikka lõdisesin külmast pool aega. Mütsi ostsin ka endale veel :) Öösiti läks temperatuur 0 kanti ja hommikud olid külmad.

See sõltub lennujaamast. Näiteks Gerona lennujaamast lähevad bussid mitmetesse Gosta Brava kohtadesse. Bacelona lennujaamast tuleb sõita rongiga kesklinna ja sealt juba edasi, aga see sõltub sihtkohast. Meie puhkasime Lorret de Maris mai lõpus. Meri ei olnud siis väga soe ja õhu tempratuur oli natuke üle kahekümne. Ja õhtul läks vaja midgi soojemat peale panna.