Ho Chi Minh

Millisesse piirkonda (District) on mõistlik võtta öömaja, et oleks kaubamajade ja restoranide ligidal. Lisaks kas on ka infot laeva kohta mis viib mööda jõge mere äärde/randa. Meid on 7 täiskasvanud ja 5 last.

Ma ise võtsin Bookingust jaanuari lõpuks, District 1. Bookingus on hotelli kirjelduse juures näidatud kohad, mis ja kui kaugel hotellist asuvad. Meie valitud hotellil (Sunland Hotel ) oli kõik käe-jala läheduses. Seda kas paadiga ka mere äärde saab, seda ma ei tea. Tavaliselt lähevad . (takso, bussi, rongi, lennukiga). Ise lendan Da Nangi, olen mingi aja Hoi An"is. Ja lõpuks Phu Quoci saarele.

0
0

Kindlasti District 1 Palju hotelle on selle pika pargisiilu ääres.Sealt kandist lähevad ka turismibüroode bussid teile vajalikku kohta. Järgneva aasta veebruaris võtsin vastvalminud hotelli Avanti,mis asub väga heas kohas,otse Ben Tanh marketi kõrval.Külastajate reiting sellesse hotelli on väga kõrge ja hind soodne.Lennuväljalt saab sinna ka bussiga 152 Vaadake ka hotelli kodulehte Googli otsingust.

0
0

District1 ja põhimõtteliselt district3 ka! Mööda jõge saab sõita Vung Tao-sse

0
0

Ma pidin vastutulles reisikaaslaste soovile, otsima hotelli, millel oleks ka bassein. Basseinidega valik, sobivas hinnaklassis, suhteliselt kesine.

0
0

meie olime väikses perehotellis http://www.booking.com/hotel/vn/ananas-family.en-gb.html jäime väga rahule, bassein asus katuseterrassil

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased