Hoiatus

Lugu elust enesest:Hispaania kiirteel sõitis auto kõrvale ja mingi tüüp vehib ning näitab auto tagumisele osale.Kuna eelnevalt oli rehviga probleeme olnud siis pidasime kinni.
Kaks tüüpi viskavad siis taga pikali ja näitavad rehvile ning kisavad hullult et saada kogu tähelepanu endale,samal ajal tuleb kolmas kes siis vaatab mis autos ripakil on...
Kõik jäi õnneks alles aga ega seal palju puudu polnud kuna kõik toimub suht kiiresti.Nii et vajutage pedaalile ja kõik läheb hästi.

Ma olen Uus-Meremaal ja mõned nädalad tagasi nägin telesaadet kuidas rumeenlased ja igasugused muud sulelised hispaanias varastavad. Üks viise oligi ka see kiirteel peatamine ja tähelepanu kõrvale juhtimine, teine on rongijaamas ja rannas on ka väga ohtlik. Olge valvsad! Ja seda igal pool!

Mind püüti sarnaselt, tähelepanu kõrvale juhtimisega, trikitada Barcelona metroos.

See on üsna klassikaline skeem. Aga mitte ainult asjade varastamiseks. "Sõbralik aitamine" võib lõppeda ka sellega, et jääd autost ilma (seda pigem Aafrikas ja Ladina-Ameerikas). Veel üks variant on, et "õnneks on siinsamas lähedal töökoda", kus selgub, et oi-oi, kui palju on vaja remontida.
Huvitav on veel see, et riikides, kus selliseid skeeme viljeletakse, on välja kujunenud omamoodi "remondipealinnad". Nikaraaguas oli vist Managua, Keenias on Nakuru jne.