Holi, hindude kevadpüha 22. märtsil

Kõik soovitavad Indiasse võimalikult vähem riideid kaasa võtta. Kas kellelgi on kogemusi hindude kevadpüha holiga, mil kõik rõõmsalt üksteist värvidega mökerdavad? Sulguda ööpäevaks Goa rannal asuvasse bambushütti, liikuda ainult nappide püksikute väel või riietuda mõnda kohalikku kaitseriietusse? Prillid on veel ka, kas need ikka lähevad värvist puhtaks? Palun kirjeldage oma naeratust hetkel, mil teie ainsat reisiriietust kohalik kombetäitmine tabas.

Jätke siis juba parem Indiasse minemata, kui peate end Holi ajal mingis bambushütis varjama. Lihtsam on see õudus oma Lasna- või Mustamäe korteris üle elada. Mina lähen kindlasti kohale, igal aastal olen osalenud. Mäkerdatud riiete pärast ei tunne küll muret, Tide ja Rex pesevad kõik puhtaks, ja kui ei pese, siis kasutan "kallist pesupulbrit". Sel aastal võtan suurema koguse erinevaid Sadolini värve kaasa, kõik toonid juba valmis segatud. Lisaks sadadele hindudele kavatsen ma Mumbais ka mitmed majad korralikult ära mäkerdada... Ja vaevalt et ma isegi puhta nahaga pääsen. Ronige aga välja oma bambusest onnidest ja pnge pidu kogu täiega!

0
0

Oleksin tänulik, kui siinsetes kommentaarides oleks vähem üleolevust ja rohkem kirjeldamist. Ilmselt ei saa end ka Mumbais päris karistamatult tunda. Aga aitäh soovitamast KALEVIPOJA teelt hoiduda, kui ta võõrsil vägitükke on korda saatmas.

0
0

... no nii, siis kohtume Goas, Calangute rannal 22.aprillil!!

0
0

Kohe võib rahustuseks ära ütelda, et need värvid mis nad kasutavad on siiski väga inimsõbralikud, peamiselt on kasutusel selline jahu moodi värvituhk, mis üsna kergesti maha tuleb. Aga kui on pabin siiski sees, siis 100 krooni eest võib ka nõudlikuma maitsega kodanik soetada täiskomplekti lumivalgeid kohalikke riideid, mida siis hoolega mäkerdada võib lasta. Muide, mida enam värve, seda populaarsem oled, see nagu uhkustamise asi seal. Ja mis mina olen näinud, siis indialased on siiski VÄGA sõbralikud ja diskreetsed kodanikud. Kui sul on nägu peas, et sa enda mäkerdamist ei soovi, siis nii ka ei juhtu. Nad saavad ise ka aru, mis kallid riided maksavad.

0
0

Olen 22. märtsil Indias, tõenäoliselt Palolemis. Aitäh vähejausile soovituste eest, kavatsen uudistama minna. Loodan, et Sadiolini värvidega ähvardav kaasmaalane jääb Mumbaisse.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased