Priita 38

Rändur, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
13 postitust
18 kommentaari
 

18 külastatud riiki, 9% maailma 195st riigist

2 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Tervisekindlustus tuleb sõlmida kindlasti ja lisaks veel reisikindlustus koos pagasikindlustusega, Sest väga palju reise on ära jäänud ja inimesed rahast ka ilma.Ka pagasiga on probleeme.Tulin Indiast ja kohver oli lõhutud.Enne sõitu ei teinud pagasikindlustust ja jäin hüvitusest ilma. Haigekassast tuleb välja võtta haigekassa eurukaart, siis on vähemalt loota esmast ravi.Kuigi paljud riigid meie haigekassakaarti ei tunnista.... seega jääb loota ainult kindlustusele.

Müüa lennupiletid Tallinn-Dublin-Tallinn ajavahemikul 9.juulil- 24.juuli 2009 hinnaga 3000.-

Kõige odavam on sõita Riiast Dublini või London ja sealt Corki. Aga Tallinnast on mõnus lennata Berliini kaudu Corki

Hinnad on seal nii.. kui küsitakse mingi summa, siis võid talle pakkuda 10 korda väiksema summa ja siis saad ka petta!!

Üks kellamüüja Goas küsis kellast 3500.- ja mina pakkusin esimene päev talle 1000.- siis hakkas müüja kahetsema, et nii odavalt ei taha loobuda, aga kohe toibus pakkumisest ja vastas OK! Nüüd mina vastu, et mul pole raha kaasas. Ta võttis kella ja pani mulle kella tasku, et homme too raha! Aga ma siiski loobusin ja läksin edasi. Kellamüüja jooksis järele ja küsis kui palju mul raha on? Vastasin, et 300.- ...OK! Kaup oli koos!
Ja nii saabki võltsi kaupa müüa!

Ehh, ostsin Goast Rollex käekella... kodus töötas ta 3 kuud, viisin kellaseppa juurde ja ta ütles,et see kell on ainult disain ja kõik!!

olen lasknud end masseerida. Kus tehti kuumaõli sünkroonset massaazi ja tegijaks oli 2 meest. Raha küsiti ühe korra eest 1200.- ruupiat. Rannas teevad massaazi naised 200-300.- ruupia eest üle keha, 1 tund ja veel paremini!

Võimalus on ju pildistamise luba osta kui salaja jamada ja tulemusteta... Ka on võimalik menüüst tundlikus suuremaks panna. Ka saab tumedad pildid arvutis säravaks timmida.

Ja hinnad on ka nii, et kui 10 korda hinna alla kaupled, saad ka petta!

Dollari kurss on kõikuv ja indud on kanged petjad, Parem on vahetada ikka eurosid. Aga ärge vahetage lennujaamas ega hottelis, vaid vahetada tänavatel rahavahetuspunktides või pankades. Küsige kas on ka teenustasu või mitte ja vahetuse puhul peavad nad ka tseki andma. Hommikupoole on kurss kehva aga peale siestat kurss on soodsam. Õhtul on vahel eurukurss olnud 62 ja enam.

sõidad ju taksoga... ja tagasi ka. Ega need hinnad ööturul odavamad olegi. Ainult suur lärm ja melu!

Peale kohale jõudmist on paar päeva `sokk.... Aga ma olin peale kojujõudmist 2 kuud haige, isegi haiglas tuli olla ja tehti nädala jooksul 3 operatsiooni. Ei tohi sinisilmselt kõiki uskuda, mis seal pakutakse.Turisti püütakse ju petta.

... no nii, siis kohtume Goas, Calangute rannal 22.aprillil!!

Oskab keegi öelda või soovitada, millised tabalukud (kui suured) tuleb kaasa võtta?

Indias-Goas pole europistikud ,ega kontakte seinas... On väga kummalised, suur ümmargune ja kolme klemmiga. Millal sõit teil on? Mina sõidan 9.märtsil ja elamine on Cologna de Bragansa hotellis. Adapter on olemas ja võin hädakorral laenata.

ja peatuvad Colinia de Braganzas.... võtke ühendust m: rewa@hot.ee

Ikka Traveliniga ja 9-24 märts...!!

Tänan info eest! Meil ka märtsis Goasse sõit ees ja peatume Colonia de Braganzas... Kui seal sitikaid nii külluses,kas tuleks punane Raid kaasa võtta? Otsime ka selle rannahütti üles ja tervitame Indreku poolt!