Hong-Kongist randa / saartele puhkama

Plaan minna Oktoobri lõpus Hong-kongi või Singapuri ja sealt edasi kuhugi randa puhkama.
Lastega oleks muidugi H-Kongi disneymaailm ka asi mida teha...
Vaadates hetkel 4 inimese reise siit ja sealt linnast alla 450 euri ei saa kuhugi , airasia pakub isegi osa lende 900euri ... lennukiga Cebu/borneo/brunei ... ? Hongist saab Macaule nn. katama-praamiga , Hiina poole minna pole pointi ... randa tahaks :)
Hong-kongis on ju ka randu aga elamine mitte odav ...
Samas oli Macau randades vesi soe aga sogane ja mingit hotellide majandust ei olnud nagu paista...

Mis su küsimus on?

Lähedal:
Macaust tuleb minna üle piiri suvituslinn Zhuhai-sse (vajalik viisa).
Kuid Macaus enamasti suur valik esinduslikke kasiino-hotelle, esinduslikke meelelahutusšõudega ja peagi orienteerumas valdavalt Cotai Strip-ile.
http://www.venetianmacao.com/en/

Natukese kaugemal:
Või lennata Hainani saarele (vajalik viisa).

Minu arust Hong Kong muidu odav. Eriti kui veel ööbida korter-hostelites.

Muud variandid lennata edasi kaugemale.
Filipiinid, Cebu saarele
http://www.cebupacificair.com/ Hong Kong-Cebu edasi-tagasi ~153 EUR (promohind)+ kott (2x5,8 EUR 15 kg või 2x8,3 EUR 20kg või 2x12,9 EUR 25 kg või 2x17,4 EUR 30 kg), salongikott 7 kg 0 EUR).

1.meid on pere
2.viisasid ei tahaks:)
ps. rumal küsimus on :)

153 EUR on hind ühe inimese kohta. Korrutama, liitma ja sooduse laste pealt pead vaatama ise.

Kuid minu arust 450/4 ~112,5 EUR/in Hong Kongist edasi-tagasi kuhugi on soodne.

On suur vahe kas Hongkongi või Singapuri. Kui tahad randa ja soodsa majutusega ning mõnusalt siis kindel variant on Tai. Bali saar on ka ilusa rannaga ja väga eksootiline, Singapurist mitte kaugel, viisa saab teha kohapeal. Malaisias Penang olevat ka enam vähem ok koht...pole seal ise käinud. Filipiinid on suht masendav riik..

Hong-Kongis on päris mõnusaid randu nii Hong-Kong Islandil, näiteks Stanley Beach kui ka ümbritsevatel saartel. Ja mitte Hong-Kong vaid Singapur on tõeliselt kallis.

Reisin üksinda novembri alguses Hongkongi, kus peatun 4 ööd. Hongkongist lähen Fast Ferryga 2 ööks Macaule ja naastes HK-sse vajan jälle 2ks ööks ööbimiskohta.
Palun vihjeid, kust võiksin soodsalt majutust bookida või kas ongi vajalik eelnev bookimine? Samas ei soovi ma 8 ööks 65-100 EUR per öö maksta või siis kohvriga mööda linna ehku peale odavmajutust otsida. Olen kuulnud, et lennujaamas on letid, kus pakutakse odavamaid hotelle nii HK-sse kui Macausse... kas võin ainult selle peale loota?
Kui turvaline on üksikul naisel üldse HK-s reisida?