Hotell Carina Rhodosel

Minek Rhodosele septembris, valitud sai hotell Carina. Asukoht tundub olevat hea, aga muus osas on Tripadvisor.com - is päris kahtlased kommentarid. Ei otsigi tegelikult luksust, aga puhtus võiks ikka tagatud olla :) Kas keegi on selles hotellis ööbinud ja mis tundeid tekitas?

Tripadvisori kommentaarid on usaldusväärsed. Kui seal laidetakse, siis hoia parem eemale.

Mis ta ikka on, ise olen seda hotelli ainult väljast näinud. Eks ta selline kulunud ja väsinud moega ole seestpoolt nagu ikka madalamate tärnidega hotellid. Ilmselt ka mitte kõige puhtam, aga no tapvat räpasust vaevalt seal leidub, pigem paarinädalane tolmukiht hullemal juhul;) Aga vähemalt asub Rhodose linnas ja see on suur pluss, linn on ilus ja vanalinn võrratu, hotelli lähed nagunii lihtsalt magama.

Olen ööbinud selles hotellis - lihtne, kulunud ja väsinud hotell, aga midagi nii hullu, et seal ööbida ei saaks ka polnud. Hommikusöök väga nigel, kuid oma süüa võisid kaasa võtta.

Suured tänud vastamast. Siis tõesti ei ole midagi hullu. Peaasi, et magamiskoht ja pesemisvõimalused. Eriti ju hotellis niikuinii ei ole :)

Vot see ongi tähtis, et võtad seda nii,on ju vaja sellel kaunil saarel vaid pesemis-ja magamisvõimalust;)sest nii palju on seal teha ja vaadata! Pimeda tulekul mine kindlasti kõndima õhtusesse Rhodose vanalinna..Nad on oma tulukesed põlema pannud ja on selline armas õhkkond:) Ilusat reisi!Olen ka ise septembris kohal:)