Viimased kommentaarid

Minul kogemus ca 3 aastat tagasi. Umbes 7 kuud peale reisi bronnis rendifirma krediitkaardilt ca 40 eurot selle eest, et edastas minu andmed itaalia politseile. Veel ca kuu pärast oli trahvinõue postkastis. Trahv ca 100 eurot selle eest, et olin sõitnud tänaval, kus tohtis sõita vaid ühistransport. Maksin ära igaks juhuks.

Kodulehel on kõik kirjas, Sul on aega 30 päeva külastada kahte teist vaatamisväärsust peale esimese atraktsiooni külastamist.

"When you buy a combi-ticket you visit us on the day and at the time you choose when booking, you then have 30 days to visit the other attractions."

Soovitaks samuti Rethymnonit või siis Haniat, mõlemad ilusa vanalinnaga mõnusad kohad.

Rethymno linnas Jo An Palace hotellis tubades tasuta wifi ja kusjuures väga kvaliteetne wifi. Lihtsalt teadmiseks neile, kes alles hotelli valivad ja internetti soovivad kasutada.

Mis ta ikka on, ise olen seda hotelli ainult väljast näinud. Eks ta selline kulunud ja väsinud moega ole seestpoolt nagu ikka madalamate tärnidega hotellid. Ilmselt ka mitte kõige puhtam, aga no tapvat räpasust vaevalt seal leidub, pigem paarinädalane tolmukiht hullemal juhul;) Aga vähemalt asub Rhodose linnas ja see on suur pluss, linn on ilus ja vanalinn võrratu, hotelli lähed nagunii lihtsalt magama.

Aprilli lõpus/mai alguses oli sooja ca 25-28 kraadi, päike paistis terve nädala. Rannas sai olla nii palju kui hing ihkas, kel soovi oli....vesi oli muidugi jahe veel, aga suplejaid jagus sellegipoolest.