Hotell Guitart Central Park Costa Bravas?

Kes on selles hotellis elanud, millised olid Teie muljed? On siis kosed ja romantiline aed nagu Domina kodulehelt lugeda ja õhtusöögi kõrvale tasuta vein?

Täitsa ok hotell. On küll kosed, romantiline aed ja tasuta vein ;) Vein on muidugi selline, millele pigem eelistaks midagi korralikumat. Maitseasi, ega tasuta vist paremat saagi. Aga see selleks. Olulisem on vast hotelli asukoht, mis ei ole nii lärmakas, kui rannaäärsetel aladel. Julgen soovitada.

0
0

Päris mõnus hotell oli, õhtusöögi kõrval tõesti piiramatult ja tasuta punane ja valge vein vaadist . Väike aed ja kosed on ka. Basseini ümber palju rahvast ja sinna mahub ainult siis kui hommikul vara koht hõivata. Aga ega tahagi koos tiinekatega seal külg külje kõrval. Päikesevõtmise kohti on ka katusel ning meri ei ole kaugel.G.C.Park koosneb mitmest hoonest. Domina mahutab kõige paremasse . Teistes põhiliselt saksa/inglise abituriendid kevadel ja suvel.Disco ja laul ei vaibu enne hommikut. Tõsi toas on need spetskardinad, mis müra peaksid summutama. Hotell pisut kulunud , aga kui üldiselt 3* tase rahuldab, siis hea koht. Ning baaridesse, randa , ööklubidesse lähedal minna.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased