Hotell Hermes Agios Nikolaose keskuses

Tere, kas kellelgi on kogemusi hotell Hermesega Agios Nikolaose keskuses? Teretulnud nii positiivsed kui ka negatiivsed kommentaarid:)

ma ei tea, kas sellest on abi, aga käisin seal korraks kellegil külas, nii, et saan jagada põgusaid esmamuljeid.Kui lihtsalt otsid kohta, kus magada, siis kindlasti OK. Hotell asub sisuliselt sissesõidu tee ääres (tihe liiklus), üle tee on laht, aga see ei sobi ujumiseks, hotellil on oma (väike ) bassein katuseterrasil. Minu tuttavate tuba oli nõukaaegse väljanägemisega. Need asjaolud kokku oleksid minu jaoks miinused ja ise ma seda hotelli ei valiks. Pluss võiks olla see, et Agios Nikolaose on väga kena, vana kuurordkeskus, meeldiv linnake, kus on tore shopata ja restorane külastada.

Meie just valisime selle hotelli ja jäime rahule.Toa välimus ja suurus sõltub sellest ,kus asus.Kas mere või naabertänavate poole.Aga toad nagu ikka hotellitoad,meile nõukaaeg küll ei meenunud ,kuigi ka siis reisitud.See ,et hotell suure tänava ääres asus oli pigem plussiks!Bassein täiesti normaalne katusel,ruumi jätkus kõigile,rohkelt lamamistoole lisaks.Meie ujusime küll üle tee olevas kiviklibu rannas ja polnud sugugi ainukesed!Väga mõnus oli!Väga hea oli hotelli söök,valik rikkalik.Kindlasti tasuks võtta ka õhtusöök,meil oli vist 600 krooni nädal ja selle raha eest väljas nädal aega süüa küll hästi ei õnnestu.Julgeks küll seda hotelli soovitada.

Lähen esimest korda Kreetale (mai keskel) ning sooviksin palju kiidetud Sanotrini saart ka külastada. Millised võimalused on Agios Nikolaosest Santorinile minemiseks? Kas laevad lähevad otse või tuleb bussiga mõnda linna sõita, kuidas oleks võimalikult mugav? Kuhu tasuks Agios Nikolaosest veel ekskursioone võtta, jagage soovitusi?