Hotell Lighthouse

Olen kuulnud nii paljudelt inimestelt, kes Türgis käinud, et super. Nüüd siis mõtlesin ise ka minna - Bodrumisse Tez touriga. Hotelliks valisin Lighthouse. Tulin siis siia foorumisse ja mida ma loen. Kole koht, jube hotell, kohutav firma, noored vene tšikid, kes eesti keelt ei oska jne,jne. Teeb kohe meele kurvaks, kaob nagu isugi kohe ära, et reisile minna, kuigi olin seda nii meeletult oodanud. Kas tõesti on Tez tour nii halb ja Bodrum? Kas kellelgi ka positiivne kogemus on?
Eks ma siis augustis lähen ja vaatan mis saab, kahjuks väikese eelarvamusega...

Kõht sisse, rind ette ja ära võta kõiki kommenteerijaid tõsiselt ;).

Türgi on tulvil vaatamisväärsusi, meelelahutuskohti ja ilusaid randu. Tasub kindlasti minna uute kohtadega ja kultuuriga tutvuma, ilma tähelepanu pööramata pealiskaudsetele
asjadele ja inimestele.
Head seiklemist!

Mina käisin Tez touriga Marmarises ja olen palju rohkem rahul, kui Novatoursiga samas kohas käies. Ma kindlasti usun , et reis läheb hästi ja Bodrumis on ka tore. Head reisi ja ära muretse! :)

Endast ja oma mõtlemisest oleneb väga palju. Kui sa nüüd usud hädaldamisi, mis kõik valesti ja kole oli, siis ei saagi kuskile minna. Neid inimesi jätkub igale poole, kes millegagi rahul pole. Kui oled seda reisi väga oodanud, siis naudi seda, ka sel juhul kui grupis mõni vinguja või norskaja või muidu tüütu inimene peaks olema. Kes see jõuab kõiki hädaldajaid tähele panna.
Tegelikult on reisimine sama mis seiklemine - iial ei tea sa täpselt, mismoodi kohapeal on. Valmista end ette kuidas tahad. Ka reisikaaslasi ei saa valida. Las nad olla nagu on.Kui sa just ise liighädaldaja pole, siis jääd kindlasti rahule, huvitav lõunamaa värk. Tagasi jõudes maini, kas tuli kole peale või ei tulnd ;))

Ära põe... Me lähme ka sel aastal hoopis teise linna(Marmaris) Türgis ja hüppame vette n.ö tundmatus kohas. Eks pärast muljetame kui oleme ära käinud.

Tulime tagasi 31-l. Lighthouse pole 5*, aga siiski enam-vähem korralik. Meri ja loodus - super! Kuidagi saime hakkama ka teztoursiga.

Ma lähen ka 6 augustil Tez Touriga Bodrumisse ja Lighthouse hotelli. Pole küll enne midagi jubedat kuulnud aga nüüd tekkis küll ka väike hirm :(

Miks mul oli küll sama lugu... Ootasin reisi meeletult aga tulin siia ja meeleolu langes...Sest nagu ma aru saan, kirjutavad siia ainult need kes rahule ei jäänud. Aga ma võin sulle öelda, et minu jaoks oli seal paradiis!!!

Tulin ise samuti eile st. 06.08.08 tagasi, ja nii hull see nüüd ka ei olnud.
Lend hilines küll 1 h, seda juhtub ka parimates lennufirmades. Kohale jõudnud sattusin bussi kus oli eesti keelt kõnelev neiu aga vene keel polnud ka probleemiks.
Check in algab neil kell 14.00. See,et me ootama pidime on pigem lennugraafiku viga. Mina panin küll riietuskabiinis (mis asub baari taga, duššide juures) bikiinid selga ja läksin ujuma! Mõnus oli. Majutus algas kell 14.00 ja kõik kaks bussitäit inimesi jõuti 45 minutiga ära majutada. Mitte ei majutatud enne venelasi vaid lastega peresi! Ootamine oli päris karm küll, sest kuumusega polnud veel harjunud!
Mul oli korralik tuba, mere vaatega. Soovitan jätta iga hommik 1 USD siis koristatakse paremini!:)
Soovitan kohe esimesel või teise päeva hommikul ära käia türgi saunas "hamam" koos massaaži ja näo maskiga, see teeb olemise palju kergemaks(30 EUR või 45 USD). Hinna sees on ka koorimine, päevitus kestab kauem.
Söök, päike, meri, inimesed, rand, spa, jne oli kõik suurepärane.
Marsaga linna saab 2 liiri või 2 USD-ga.
Soovitan soojalt kasutada fotografi teenust, pildid on super!
Käisime ekskursioonil Kleopatra saarel! Paradiis!
Linna saab ostukeskustesse ka tasuta eraldi autoga minna. Mugav.
Ühesõnaga jäin mina 110 % rahule, need kes lähevad, ärge muretsege! Puhata saate nii et vähe pole.
Tagasi ei tahtnud ülse tulla... Eestis on nii külm, seal 38 C iga päev.

Naudi ja võta täiega seda reisi sest Eestisse tagasi tulemine oli megaraske, veel siis kui leiad sealt endale sõpru!