Hotell Los Patos

Hei,hei, Ostsin turismimessilt Horizon Travelilt Costa del Soli paketi hotelliga Los Patos. Vaatan, et siin Tripis aga pole sellest hotellist midagi räägitud ja Horizon Travelil pole see ka hinnakirjas küll aga hotellide nimekirjas. Natuke kahtlane... Kas keegi on seal siiski käinud või kuulnud mingit infot selle hotelli kohta? Lugesin küll hotelli kodukat, kuid mu meelest saab siit foorumist teiste kogemuste põhjal siiski kõige parema ülevaate, millega tegemist, mida karta, mida oodata jne. Nii, et kõik, kellel selle hotelliga mingi kokkupuude on olnud, palun jagage oma kogemusi... Ette tänades!

Tere! Meie abikaasaga selles hotellis ööbinud aastal 2005. Käisime siis seal samuti läbi Horizon Traveli. Jäime hotelliga väga rahule - hotell oli küll natuke kulunud, aga väga hea asukohaga. Meri ja rand ning rannapromenaad koos restoranide jms jäab vaid pisikese jalutuskäigu kaugusele ( ca 5 mintsa). Söögid olid hotellis superhead ja valik suur( meil oli hinnas nii hommiku kui õhtusöök) Samuti oli igal õhtul mingi meelelahutusüritus. Me küll hotellis ja hotelliterritooriumil suurt aega ei viitnud - rentisime auto ja kimasime sellega enamuse reisi ajast ringi :) Lugesin et nüüd on see hotell renoveeritud ja pidavat väga kena seest välja nägema. Nii et meil kavas sel sügisel uuesti nädalaks sinna hotelli minna ja ikka läbi Horizon Traveli :)

0
0

Oi,väga tore,et nii positiivne tagasiside tuli.Suur tänu!Meie läheme ka sügisel 10.09-17.09.Nüüd ootan oma reisi veel suurema õhinaga:)

0
0

ostsin samuti turismimessilt selle hotelliga paketi ja käisime abikaasga juba aprilli lõpus. Hotell oli väga normaalne, tuba oli küll suht väike, aga korralikult remonditud, kõikidel tubadel rõdu, mere äärde mõni samm. Igati elatav ja puhatav. Telekapuldis olid patareid läbi, õnneks olid meil oma akupatareid kaasas... Hommiku- ja õhtusöökidel mine või lolliks ja söö ennast surnuks: hotelli restoranis on 3 seina äärt täis rootsi-laua stiilis toiduvalikut.No lihtsalt ei jaksagi kõike proovida ja maitsta. Õhtusöökidel pead aga arvestama, et juua pead ise juurde ostma: majavein on 8.50 kuni 13 euri pudel. o,5 liitrine mineraalvesi (sin gas on gaasita ja con gas on gaseeritud) oli 1,5 euri pudel.Aga super oli see puhkus ja hotell oli tipp-topp.

0
0

Soovitan seda hotelli. Käisime selle aasta mais seal ja jäime väga rahule. Puhas, ilus, väga hea teenindus. Iga päev koristati tuba väga korralikult, personal oli väga sõbralik ja naeratav ning abivalmis, söögid maitsvad ja valik hea ning rikkalik. Rand asus u. paarisaja meetri kaugusel. Hotellil oli bassein ja lastebassein ning veel üks bassein, millel olid klaasseinad ja katus( asus väljas, mitte majas sees, nii et seal oli alati soe)

0
0

Käisime selle aasta septembris Hispaanias ja seekord Costa DEl Solis ehk Benalmadenas hotellis Los Patos. Hotell korralik, tube koristatakse iga päev. Mõnusad basseinid ja kuum päike. Ning hotelli kuulus köök. Toit oli väga mitmekesine suure valikuga. Ja mida hing veel tahab ! Grupiga Gibraltaril ja Granadas. Omal käel Marbellas ja Malagas ning Torremolinoses.Järgmine kord oleks just sealses hotellis. Tundub veidi elavam elu. Omal käel on täitsa mõttekas ringi liikuda. Ei ole kallis bussiga sõites. Kollegid võtsid rendiauto ja jäid väga rahule peale kolme päeva ringi liikumist. Lugesin paari aasta taguseid õudusjutte giid Avest. Ei saa ühtegi paha sõna öelda tema kohta.Infotund oli sisukas ja sõitudel jagas pidevalt infi. Kui grupis on mitukümmend inimest , siis ei saa kõigiga korraga suhelda.Reisil tuleb endale aru anda, et SINA ei ole kõige tähtsam persoon / vähemalt reisiseltskonnas mitte /.Meil oli ka venelasi. Ei tekkinud probleeme, kuigi inf oli eesti keeles / nagu peab /. Olen väga paljudes riikides reisinud ja näinud igasuguseid reisisaatjaid/giide. Ave kohta saab küll öelda, et oli täiesti tasemel.

0
0

Costa del Sol- Los Patos

Tere, kas keegi on käinud Benalmadenas ja ööbinud hotellis Los Patos? Plaanis minna mai lõpus ja oleks tore, kui keegi miskit infot võiks jagada, kui soe tavaliselt siis on ja mis see vee temp. keskmiselt on? Kas hotellil on ka oma rand ja kuidas on lood rannatoolide laenutusega? Ette tänades.

0
0

Meie käisime 2010 mais, vaata paar kommentaari ülespoole. Käisime mai teises pooles ja ilmad olid väga ilusad, saime ujuda ja päevitada. Vee temperatuuri ei tea, aga väga jahe küll ei olnud, aga ka mitte väga soe. Siit saad vaadata ilma ajalugu: http://www.wunderground.com/history/airport/LEMG/2011/5/25/DailyHistory.html?req_city=Benalmadena&req_state=&req_statename=Hispaania

Mai lõpus on seal kindlasti väga ilusad ilmad.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased