trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Mina soovitan Royal Wings hotelli Antalyas - käisime seal 2010 sügisel oma kahe lapsega ja läheme nüüd juuni algul uuesti sinna. See on tõeline laste paradiis - palju veelõbustusi, samuti väike lõbustuspark, süüa igale maitsele ja söök parim mida olen Türgi hotellides puhates saanud.Väga vahva MiniClub, õhtuti lastedisco nagu enamuses hotellides :)

Limak Larat Antalyas soovitan samuti - väga hea ja lastesõbralik hotell, tegevust tervele perele.

Soovitan soojalt hotelli Royal Wings ( Antalya, Lara) http://www.royalwingshotel.com/ Super hotell, kuhu ma alati olen nõus tagasi minema.

Soovitan soojalt hotelli Royal Wings (Antalya, Lara) Tulime perega sealt üleeile ja no 100% kõigega rahul, mida see hotell pakkus! Eriti super on see just lastega peredele sest see hotell on tõeline laste paradiis :) Oleme varem olnud Limak Laras ja Fame Residence & Spa-s ja ka väga rahule jäänud, aga Royal Wings on vaieldamatult neist kõige parem!

2007 a käisime Travel In-ga Antalyas Lara-s, hotell oli Limak Lara ja me jäime kogu reisiga super rahule, Travel In-i kohta võin vaid kiidusõnu ütelda. Nüüd reedel tulime just Antalyast, kus käisime Teztoursiga. Kõik toimis :)

Saabusime perega just eile Türgist, kus peatusime hotellis Fame Residence Lara. Hotell asub kuurortis nimega Lara, mis on ca 25-30km kaugusel Antalya kesklinnast. Hotell ise on mere ääres, koos teiste uhkete ja ilusate hotellidega. Hotelli vastas üle tee on nn. kaubandustänav, hotellist paarsada meetrit kaubanduskeskused. Kui soovid Antalya kesklinna sõita siis takso saad tellida hotellist.Kuna me ise olime samas kuurortis 2 aastat tagasi, küll hotellis Limak Lara, siis ei olnud meil seekord tarvidust Antalya kesklinna üldse minna. Hotell ise on täitsa hea - basseini ala väga suur, sööke meeletult ja need tõeliselt head, tuba kena- ilusates heledates toonides, uus, puhas.Meelelahutust pakutakse samuti koguaeg. Spa osa oli samuti väga mõnus. Mis andis soovida oli teenindus. Kuna meie eelmise korra hotell Limak Lara oli uhkem ja vingem, siis seepärast mulle see Fame eriti suurt muljet ei avaldanud, aga mitte midagi halba ütelda ka pole. Meil oli igaljuhul väga mõnus puhkus :)

Ma broneerisin auto Elitest juba aprilli algul meie juulikuu reisi jaoks ja nad kinnitasid mulle selle hinna :) Ju siis vedas :D

Meie rentisime auto 7 päevaks hinnaga 160 EUR. Rendifirma http://www.elite-rentacar.gr/. Auto oli C grupi oma - Seat Ibiza. Auto saime lennujaamast ja tagastasime selle ka sinna, teenindus oli hea, auto ka hea.

Olime sel ajal Kreetal Aghios Nikolaoses ja ärkasime mehega mõlemad öösel sellepeale üles et voodi liikus. Eeldasime et maavärin, aga seda et see Rhodosel oli, saime teada alles koju jõudes.

Tere! Meie abikaasaga selles hotellis ööbinud aastal 2005. Käisime siis seal samuti läbi Horizon Traveli. Jäime hotelliga väga rahule - hotell oli küll natuke kulunud, aga väga hea asukohaga. Meri ja rand ning rannapromenaad koos restoranide jms jäab vaid pisikese jalutuskäigu kaugusele ( ca 5 mintsa). Söögid olid hotellis superhead ja valik suur( meil oli hinnas nii hommiku kui õhtusöök) Samuti oli igal õhtul mingi meelelahutusüritus. Me küll hotellis ja hotelliterritooriumil suurt aega ei viitnud - rentisime auto ja kimasime sellega enamuse reisi ajast ringi :) Lugesin et nüüd on see hotell renoveeritud ja pidavat väga kena seest välja nägema. Nii et meil kavas sel sügisel uuesti nädalaks sinna hotelli minna ja ikka läbi Horizon Traveli :)