Viimased kommentaarid

Oi kui äge tundub see Kõverjärve......

Saaremaal on ka ilus kindlasti...

Me plaanime veebruaris Tenerifele minna ja nüüd otsin soodsat lendu sinna. Tallinnast Düsseldorf Weeze'i ei lähegi veebruaris. Mis variandid veel on head? Või on liiga vara vaadata?

Aitäh, saime kenasti läbi Skype'i helistades asjad korda ja hind oli ikka väga ok, võrreldes sellega, mis muidu oleks olnud. Kirjadele ei vastatud, tundub, et kui ikka kiire ja oluline, siis ainuke võimalus helistada.

Kui reisin ainult käsipagasiga, kas siis suveniire saan kaasa osta? Tasse, magneteid vm sellist? Sellest ei tohiks probleeme olla eks. Teine küsimus oli selles,et kas küünekäärid ja viil võivad kaasas olla, kui need on väikesed, alla 6 cm teraga? Ja kas ühekordsed raseerijad võivad vist ka käsipagasis olla? Ma ei tahaks üle ka pingutada, et mitte midagi ei julge kaasa võtta. 90 ml lõhnapudelit võin sinna plastikkotti panna? Ja kas ma võin selle ise osta enne kuskilt v antakse mingi spetsiaalne?

Tegu minu 7-aastase lapsega ja kahjuks ei ole tal id-kaarti tehtud.

Kas on kellegil olnud probleeme Euroopa Liidus reisides, kui passil on kehtivuse lõpuni jäänud vähem kui 6-kuud? Tean, et peab saama reisida kehtivusaja lõpuni, aga kas nad ei või hakata lennujaamas selle üle norima hakata?

Meie käisime 2010 mais, vaata paar kommentaari ülespoole. Käisime mai teises pooles ja ilmad olid väga ilusad, saime ujuda ja päevitada. Vee temperatuuri ei tea, aga väga jahe küll ei olnud, aga ka mitte väga soe. Siit saad vaadata ilma ajalugu: http://www.wunderground.com/history/airport/LEMG/2011/5/25/DailyHistory.html?req_city=Benalmadena&req_state=&req_statename=Hispaania

Mai lõpus on seal kindlasti väga ilusad ilmad.

Kas oskate öelda Ryanairi Skype numbrit? Või kuidas oleks kõige soodsam helistada sinna? Minutihind on nii kallis ning ootejärjekord pikk, ilmselt võetakse ka selle eest raha ju?

täna siis saime hea mooduse neile helistamiseks, kuna kasutada oli ainult Tele2 mobiil, siis vaatasime, et minutihind on ikka päris kallis. Aga saime läbi Skype'i helistades kordades odavamalt ning 10 minutiline kõne läks maksma 2.12 eur. Laadisin Skype'i krediiti ja sealt lihtsalt helistasime.

mart369, kas oskad öelda Skype'i numbrit? Või lihtsalt selle kaudu helisatdes ongi odavam? Mis numbrile sa helisatsid?

Kas oskate anda linki, kust saab vaadata Lloret de Mari rongiliiklust, millega saaks Barcelonasse. Kui palju maksab pilet jne. Või on parem bussiga?

Kas sul on plaan tehtud ja piletid ostetud? Kuidas ja mille kaudu lähed? Otselennuga?

Mind huvitaks täpselt sama asi, on plaan minna aprillis sinna, aga kahtlen ilma osas. Tahaks ikka, et soe ka oleks. Milline piirkond on Hispaanias aprillis kõige soojem?

Umbes mis hinnaga saaks Itaalias auto rentida, nädalaks. Kas hooajati on erinevad hinnad ka? Plaan oleks minna kas mais või septembris. Kui sooviks võtta nt. Bergamo lennujaamast ning tagastada ka seal.Kas lennujaamades on kallim, kui mujalt võtta?

Ostsime läbi nende reisi Kreetale ja kindlasti soovitan ka teistele! Kirjadele vastati kiiresti ning sain vastused kõigile oma küsimustele. Esialgu ka natuke kahtlesin, kuna minu jaoks oli tegu tundmatu firmaga, kuid nendepoolse tegutsemisega jäin väga rahule!

Me lähme ka nüüd Kreetale ja tahaks ühte veelõbustusparki ka külastada, aga valida küll ei oska. Kes viimasel ajal käinud, siis mis hinnad on ja millises käisite? Milline see kolmas on? Kas Limnoupolis? Selle kodulehele ma ei pääsenud kahjuks.

Kas keegi on viimasel ajal käinud Anthoula Village hotellis? Kuidas seal praegu olukord? Minek oleks perega, 5a laps ja 13a ning kaks täiskasvanut. Kuidas söögid ja toad, kuidas rand, kas keskus lähedal? Meil on paketis hommiku-ja õhtusöök.

Huvitaks veel, et kas Anthoula Village lähedal on autorenti ja mis selle hotelli ligidusse veel huvitavat jääb?

Veel tekkis üks hotell: Phaedra Beach, selle kohta ootaks ka arvamusi. Aitäh neile, kes oskavad valgustada ja aitavad selle põhjal valikuid teha.

Kas keegi on peatunud Gortyna, Golden Sun'is, Antinoos Hotel'is või Anthoula Village's Kreetal? Oskate ehk kiita/laita. :) Kaugus rannast, keskusest? Millised on söögid, toad? vms

Mina aga otsin soodsaid lennupileteid ja kuidagi ei leia,selline tunne, et loteriimajutusega ilma söökideta pakett on ka odavam, kas võib nii olla? Me muidu plaanisime võtta apartemendi seal, aga kui odavaid pileteid ei leia, siis ma ei teagi...

Soovitan seda hotelli. Käisime selle aasta mais seal ja jäime väga rahule. Puhas, ilus, väga hea teenindus. Iga päev koristati tuba väga korralikult, personal oli väga sõbralik ja naeratav ning abivalmis, söögid maitsvad ja valik hea ning rikkalik. Rand asus u. paarisaja meetri kaugusel. Hotellil oli bassein ja lastebassein ning veel üks bassein, millel olid klaasseinad ja katus( asus väljas, mitte majas sees, nii et seal oli alati soe)

Viimane vastus mitu aastat tagasi, või on on midagi muutunud. Kas seal praegu päevitada saab, on seal rannailm? Rannahooaeg ei ole veel alanud, aga kas tasub minna? Lähen 5-aastase lapsega kahekesi. Mida võiksime seal ette võtta, mida vaatama minna, kas Lot Potos hotell asub hea koha peal? Mis vaatamisväärsused või põnevad kohad seal on, mida olete ise vaatamas käinud?

Aitäh kõigile vastajatele!

Kui palju on seal praegu sooja? Tuleme reedel, kas päevitada saab?

ei, ma ei mõtlegi nüüd lapse seisukohast. Ühesõnaga kas hotell asub hea koha peal? On seal mugav, kas rand ligidal, kas keskus ligidal. Ei viitsi ju lapsega pikki maid kõndida, hakkab virisema jne.