Hotell Phnom Penhis

Tere!
Minek 18. aug Bangkokki ja sealt samal õhtul Phnom Penhi. Saabume ca 19.00 ajal ja ei tahaks õhtul enam edasi sõita. Oskab keegi ehk mõistlikku hotelli soovitada linnas, et ei peaks palju ekslema seal ja oleks normaalne, mitte mingi päris urgas. Järgmisel päeval minek Sihanoukville.

Soovid vabalt olemist mõnusas seltskonnas õhtul popsu kanepit soovitan lake districti, soovid õhtul pubisse , ööklubisse siis on jõeäärne piirkond . Mõlemad soovitatud piirkonnad suht kesklinnas. Muidu on linn hotelle , majutust täis nii , et pole mõtet muretseda . Mis puutub Sihanoukville siis mõistlikum viis on võtta takso, viimati kauplesime 55 USD peale.

Hei, jäin vist veidi hiljaks... aga siiski väärt ära mainida kuna minule jättis see üks väga sügava mulje. Käisin Phnom Penhis igasugused hotellid läbi, alustades tavapärase Intercontinentaliga kuni eksklusiiv Raffles'ni välja, kuid see leid oli mega! Tegemist jaapanlase boutique hotelliga kust leiad väga mõnusate lahenduste ja mugavustega suure (ca 70 m2) toa üle mõistuse hea teenindusega. Neil ei ole restorani, oma 4-käigulise hommikusöögi aega said ise määrata ja seda serveeris kaks teenindajat sinu toas. Jõekalda vaade on parim ja asukohta palju paremat ka pakkuda ei oskaks. Hinnakirjajärgne hind oli vist 160 usd, aga 100 USD olid nad igati nõus.

LP Cambodias oli vist autohor's choise ka, nime ei mäleta aga järgnevalt lingilt saad kaardi ja pildi: http://www.panoramio.com/photo/12481626

Head reisi!