Hotelli Jurmala lähistel

Tere!

Plaan minna Jurmala veeparki ja kuna sõidame 1-aastasega, siis oleks hea kohapeal ööbida. Kas kellegil on head soovitust, kus oleks hea ja normaalne hind?

Kindlasti ärge minge ööbima Jurmala Spasse. Käisime oma pere novembris seal. Saime peretoa, kuid seal haises nii meeletult niiskuse järgi, et ära tahtis tappa. Teiseks varastati meil spas toasussid ära ja kolmandaks hotelli ametlikult parkimisplatsilt varastati autol numbrimärk ära!!!!! Ja oleks mingisugustki vabandust hotelli poolt. Puhkus jäi poolikuks, lapsed jonnisid autos, kuna politseis läks aega 2 tundi.

Jurmala veeparki soovitan minna suvel. Novembris oli sealne õhutemperatuur nii külm, et pidin kogu veepargi külastusaja lapsi soojendama. Poisid (2a ja 9a) olid pidevalt sinised külmast. Torudest ei saanud samuti mõnu tunda, kuna nad lähevad õuest läbi, seega sa võid ise arvata kui külm on õuetemperatuuril jääkülmast veest vuhinal kihutada.

0
0

Jurmala Spa Hotel või Jurmala Aquapark (Livu Akvaparks). Jurmala Spas küll ei mäleta torusid olevat ja 4* hotell vaevalt saab endale lubada tubade kütmata jätmist.

http://trip.ee/node/20686

0
0

Meie käisime perega (mina, mees ja lapsed 6 kuune ja 4 aastane) Jurmala SPAs veebruaris 2009 ja olime seal 4 päeva ja jäime väga rahule: hommikul ja õhtul käisime suplemas aga päeval sõitsime ringi. Jurmala veepargis me ei käinud, noorim poja liiga väike ja meile piisas SPAst - mõnus soe õhk ja vesi. Aga milline vaade oli aknast! Läheks iga kell tagasi. Soovitan.

0
0

Hotell Lielupe http://www.lielupe.lv/eng/ Normaalne hotell. Sel aastal pole käinud aga varem iga aasta. Kõndida Akvaparki 10-15 min. Auto hotelli parklas. Vanemad saavad kokteile nautida akvabaaris. Hommikusöök väga mitmekesine. Sooja toitu ka lihaasju. Hotellis ka veekeskus-spa-saun (ise pole käinud). Hotelli kõrval bowling. Akva ja hotelli tee keskel raudteejaam. Mõnus Riiga rongiga minna ja tulla, ei pea autoga möllama. Mingid toad olid 2toalised, lapsed olid eraldi. 8-9 korrusel mõnusa vaatega toaad. 10 korrusel mõnus alacarte resto mõistlike hindadega. Pakuvad pakkete koos Akvaga aga vist oli eraldi soodsam. Külastanud vähemalt 4 korda. Esimesel korral tegin korraliku otsingu ja asukoha pärast jäi sõelale. Jurmala keskus on kaugel jalgsi muidugi.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased