"Hukkunud Alpinisti" hotelli jälgedel, Almatõ, Shymbulak 22-25.02.2019

Ahoi sõbrad !Jagan ühte FB reisipostitust, mis on mittetulunduslikel eesmärkidel. Oodatud on kõik Trip.ee rändurid, keda film  "Hukkunud Alpinisti" hotell kõnetab.https://www.facebook.com/events/363773261035607/HAHi 40-dal juubeliaastapäeval on laekunud tulihingelistelt fännidel idee, külastada HAHi võttepaika põnevas Kasahstanis, Shimbulaki mägikuurorti lähedal. Kaeme üle need mäed, kus Hukkunud Alpinist 500 meetrit mäest alla kihutas, inspektor Glebsky juurdlust läbi viis ja Härra Mosese kaaskond jumalaga jättis. Kes teab, äkki õnnestub maitsta õhtul ka Alec Snewahri veini ja keerutada tantsu Balli rütmis. Pole võimatu, et kaugeid Eesti rändureid nähes, otsustab HAH end ilmutada kogu oma vaimses hiilguses….HAHi maailm on imeline

Heh, saime eelmise aasta suve seal ringi tuuritatud, kuid HAH`i filmiga ei seostanudki. Nüüd on seda reisi huvitav meenutada, et külastasime Shymbulaki oma  varjatud lisadega :)

1
0

Ka mina olin sellel suvel grupiga selles mägikuurordis, kuid see väga hea film ei tulnud meeldegi! Äkki oskad öelda, kus täpselt võtted toimusid. Külastan tõenäoliselt seda keskust ka tuleval suvel.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased