Hurgadasse 22.02

Tere, kas keegi sellel laupäeval Hurgadasse minemas? kuidas tunne on, seoses eilse teatega, et alates 20.02 plaanitakse terrorirünnakuid turistide vastu? Ise minemas Sindbadi ja plaanis ei ole kuhugi reisima minna, kuid suht suur kahtlus on hinges, kas üldse tasuks minna :( minek veel lastega ka...

Väisministeerium kirjutab: Välisministeerium soovitab ohutuse eesmärgil vältida võimalusel reisimist Egiptusesse riigis aset leidva ebastabiilse julgeolekuolukorra tõttu, välja arvatud turismikuurortidesse, kuna muudes Egiptuse osades ei pruugi väliskodanike julgeolek olla tagatud.
Senini on rünnakud olnud suunatud eelkõige Egiptuse julgeolekujõudude vastu Kairos ja Niiluse Delta piirkonnas. 16.veebruaril tabas pommiplahvatus turismibussi Lõuna-Siinail Iisraeli piiri vahetus läheduses asuvas Taba linnas.
Reisijatel soovitame säilitada äärmist ettevaatlikkust, kohapeal juhinduda võimalikult täpselt kohalike ametivõimude juhistest. Risk uuteks suuremastaabilisteks rahvarahutusteks Egiptuses lähiperioodil on vähenenud, küll on aga kasvanud terrorismioht.

ise olen minemas kahe lapsega märtsis... ei tea mida arvata.

Ei teagi, senini nii ootasin. Minek siis 22. Hurghadasse....samas, asjast pole enam midagi räägitud. Ja kui nii mõelda, siis kui nii on määratud, siis võib ju Eestis ka telliskivi pähe kukkuda. Üritan ise hästi positiivne olla ja asjadega kursis püsida. Minemata ei jäta - kui asi hullemaks ei lähe ja reisi ära ei jäeta! Iseenesest 2 päeva aega olukorda jälgida, enne kui ise teele asume. Loodame parimat!

To kkk6
Eriline naiivsus võrrelda ootamatut ja harvaesinevat telliskivi pähekukkumist terroristide reaalse ähvardusega turistide suhtes niigi ebastabiilses piirkonnas. Mul nendest lastest kahju, kes sinna piirkonda veetakse, nemad pole süüdi, et nende vanemad igasugusele ohule vilistavad, et soodsalt puhata saaks.

No ma ju ei tea, kui reaalne ja laiahaardeline on Twitterisse postitatud ähvardus. Edasist infot ju pole. Lastega mina minemas pole ja ma ei ütleks, et see puhkus eriti soodne oleks. Kuid muidugi, ohtlik on olukord ilmtingimata. Homsest on siis ilmselt v6ib uuemat infot oodata.

Lähen ise ka 22.veebruar ja ei ole küll mingit hirmu. Välisministeerium joonis täna lausa alla, et turismikuurortides momendil ohtu ei ole. AK oma uudistes jättis eile selle ütlemata ja nüüd tundubki paljudele et oht on tavapärasest suurem. Välisministeerium ei soovita mujale Egiptusesse kondama minna, aga ohutaset ei ole tõstnud. AK toimetaja lohakus. Kohtume!

Ma arvan, et see joonitud osaga lõik on vana lõik.

Naabrimees, Sinu kurvastuseks või rõõmuks jooniti see lõik alla just täna.

Jälgin ka olukorda ja tõesti, see allajoonimine on vana vaid mõned tunnid.
Plaan ka ikka sooja minna. Ja ei ole reis niiväga odav midagi. Kellel suurem rahakott, see vaatab oma mätta otsast. Ka kõhnema rahakotiga tööinimesed tahaks veidi soojas akusid laadida:)

Tore kui joon teid rahustab.
Lihtsalt mul meeles, et teade turismipiirkondade kohta on juba ammu üleval olnud.

Joon rõhutab, et paanikaks ei ole põhjust, teade ongi ammu üleval olnud.