Hurghada

Sõidan nov. algul Hurghadasse Le Pacha hotelli puhkama,kas on veel kedagi kes sinna läheb

Hea hotelli valik! 6.nov lendab sinna Ivo kellega körval hotelli(minamark) sadamast saab käia merel. Kui huvi saad kontakti ja infot FB-sukeldumine hurghadas. Päikest ja kena puhkust

Tere,mere reisi otsiks soodsalt küll, mitte sukelduma vaid klaaspõhjaga paadiga sõitma

No klaaspöhjaga kanuu pole kyll nyyd koht kus mönusalt aega veeta :D See ainult kui soovid laiselda ja kuiva nahaga vee alusest maailmast mingitki pilti ette saada. Need on reeglina kurguni täis myydyd ja liikumiseks ruumi pole. Ma ei kujuta ette kuidas seal mönus saab olla!

Klaaspõhjaga paati ei anna sukeldumisega võrrelda.Sukeldudes näed ja koged tohutult rohkem ja ilusamaid asju. Soovitan igal juhul proovida sukeldumist.Isegi keset merd snorgeldamine on etem kui see paat.

Se peab ikka olema natukene päris maalt,et sellepeale raha raisata! Ennem mine juba sadamasillale ja vaata sealt. Vähemalt kui isu täis siis saad ära jalutada ja ei jää kripeldama,et oled raha kulutanud. Aga eelnevatele soovitajatele lisaks saan öelda,et merepäev korallrifil on asi mis meelest ei läe, eriti kui on valitud korralik korraldaja mitte kohalikud kährikud kes nagu kotiga kliendid vette viskavad ja pärast ei huvita kas tuli neid välja sama arv-rohkem-vähem. Aga head reisi ja puhkust!

tänud kommenteerimast, usun et sukeldumine oleks põnev, pean selle tõsiselt plaani võtma , kartusest üle saama !