Viimased kommentaarid

Poleks paha ise kah osaleda sellisel tuuril. Mis aastaaeg peaks parim olema selle tuuri läbi kihutamiseks? Kas omalkäel on otstarbekas sinna minna.

6 kuud on ikka reeglina olnud eu-st väljapoole!

Hahahaaa see Go adventure palgal olev blond ikka super kingitus seal!!! Koguaeg istus tal selle halli auto teisel istmel mingi pärdik kes teda arvatavalt rautas. Ja sellist soppa ja segu nagu se seal kokku keeras :D aga see on selle firma aura, ennemgi neil probleemsed reisiesindajad olnud. kes alkoholiga mestis-kes laristas rahad maha jne.

Se peab ikka olema natukene päris maalt,et sellepeale raha raisata! Ennem mine juba sadamasillale ja vaata sealt. Vähemalt kui isu täis siis saad ära jalutada ja ei jää kripeldama,et oled raha kulutanud. Aga eelnevatele soovitajatele lisaks saan öelda,et merepäev korallrifil on asi mis meelest ei läe, eriti kui on valitud korralik korraldaja mitte kohalikud kährikud kes nagu kotiga kliendid vette viskavad ja pärast ei huvita kas tuli neid välja sama arv-rohkem-vähem. Aga head reisi ja puhkust!

Saime kah tunda,et mõni büroo on väga nipsakas. Sai käidud hiljuti türgis ja võtsime pakkumise kolmest firmast,kaks neist siin esindatud. Ja ebameeldiva seiga tekitas kõige kallima hinna pakkunud firmat UTA esindav müügiesindaja kes peale viisakat tänamist meiepoolt, hakkas kuidagi imelikult serveerima,et ei soovita odavamaid valida ja eriti economy tuba. Kuid meil reisil käidud ja kõik oli super. Tuba merevaatega ,puhas, hea teenidusega hotell ja oleme super rahul soovitame kõigile Travel Dreamsi!!!! Hea teenindus ning kasutame teinekordki nende teenuseid.