Hurghadas, kuidas liikuda?

Plaan siis lastega Egiptusesse, Hurghadasse minna. Hotelliks oleme valinud Sentido Mamlouk Palace'i. Seal läheduses on selline kaubanduskeskus nagu Senzo Mall. Vahemaa on 1 km. Kas jala käia seal on ok? Ja kas on Ok, kui ma lähen üksi, mitte perega? (pere ei viitsi shopata, mina küll). Sealsamas kaubanduskeskuse juures on ka uus, Punase mere kandi suurim lastepark ja 5D kino... Et tegevust oleks seal kõigile ilmselt. Kuidas üldse see liikumine sealkandis välja peaks nägema? Ja mis riided peaksid olema naisterahval seljas? Kuna tegemist on siiski turismipiirkonnaga, siis eeldan et õlapaeltega kleit või lühem seelik on ok? Kuidas suhtutakse suitsetamisesse? nii meeste kui naiste puhul? Tänaval seda ilmselt ei tohiks teha, aga hotellis? On mingid kohad? No tõesti ei tea midagi, ja siit foorumitest otsingusõnaga "suits" tuli välja ainult see, kui palju ja kas, midagi kaasa võib tuua ja et siit sinna pole mõtet vedada :) :)

0
0

Üldiselt piki teed kulgevat korralikku kõnniteed pole. On jalakäijatele poodidega palistatud hotelli esised alad hotellist hotellini. Igal hotellil isemoodi lahendatud. Mujal kõnnid tee ääres pole, kuid see pole üldse probleem. Või kui on kõnnitee, siis täitsa suvaliste lõikudena. Taksot ei ole mõtet sel otsal võtta. Nagunii siis maksad selle lõigu üle.

Kui nimetatud riided pole väljakutsuvad, siis OK.

Suitsetada võib seal ikka.

0
0

Aitähh, Naabrimees :)

0
0

Mis hotellis peatute?

0
0

meil pole veel bronni tehtud, aga plaan on Sentido Mamlouk

0
0

Aga kas ma peaksin olema ettevaatlik oma laste suhtes, kui mul on 2 sinisilmset punapead? Ära ei taheta osta? :)

0
0

Ei ole mureta. Lastega tuleb igal pool ettevaatlik olla.

0
0

Seda küll ja seda kindlasti...tänavale minnes lähevad päikeseprillid ette ja rätt pähe :, viimane peab ilmselt küll koguaeg kasutuses olema...

0
0

Peatusin Hurghadas 2 nädalat, kahjuks 6 aastat tagasi. Ma ei usu, et midagi dramaatiliselt oleks vahepeal muutunud. Jalgsi liikumine on seal igati OK. Lastel pead loomulikult silma peal hoidma. Mine vaata linna põhjaosas olevat lasteaeda (avalikult lubatud) ja sa saad teada nii mõndagi. Poodides ära lase ennast meelitada tagaruumidesse (soovitakse pakkuda teed ja veel paremat kaupa). Minu naisel tekkis seal probleem ja ma olin sunnitud sekkuma. Igal baaril on ka välikohvik ning seal on lubatud kõikidel suitsetada (ka kohalikud teevad seda). Alkoholiga tegelikult sama teema, see on saadaval peaaegu igal pool.

0
0

Sentido Mamlouk Palace'i juurest on lausa Senzo Mall näha ja jahh jala saab sinna minna küll. Senzo Mallis on tõesti väga lahe, kaasaegne lõbustuspark. Algul tuleb kaart osta 50 kohalikuga (hiljem saab raha juurde osta) ja siis saab seal nii mänge mängida, kui erinevaid atraktsioone kasutada. Hinnad on alates 5 Le kuni 20 Le. Riietus ehk vanalinnas ja kohalike rajoonides on soovitavalt natuke kaetum aga kuna teie asute turistidele mõeldud piirkonnas, siis täpselt nagu ilm soosib või teile endale sobib. Suitsetamine on siin pea igalpool ok, ka avalikult tänaval, va haiglad ja mõningad kohad,kus on siis ka kirjad väljas. Laste pärast küll muretseda pole vaja, ei varastata ega osteta neid siin. Meeldivat puhkust.

0
0

Aitähh kõigile, kes vastasid :) Ja loodan tõesti, et tuleb hea puhkus :)

0
0

Suitsetamisega selles riigis küll probleeme pole!Kairos viibides käisime tihti üle tee väikeses poekeses, kus müüjal pidevalt suits hambus. Hurghada maitseainepoekeses pakuti teed ja tegime müüjaga koos suitsu ka.Ühes teises poes vett ja mahla ostes tahtsin panna raha letile, aga seal oli ees konisid täis tuhatoos.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased