Icebreaker - parimad riided üldse

Tere

Sai sel aastal enne jaanipäeva Šhotimaal West Highland Way(c´160km) läbi käidud. Enne reisi suruti pihku üks Icebreakeri T-särk. Särgi andja ütles, et kogu selle tripi vältel pole mul rohkem t-särke vaja kaasa võtta, kuna Icebreaker on looduslik NZ merinovill ja see ei võta juustuhaisu külge. Pidasin teda suht ogaraks, sest nädal aega seljakotiga higistada ja siis sama särgiga lennukisse minna... Ok sõlmisime kihlveo. Sõber ütles, särk ei lähe haisema, mina et läheb. Põhimõtteliselt rohkem särke kaasa ei võtnud.

Tegin siis tripi ära. Soolarante oli kõvasti aga haisu peaaegu üldse mitte ! ! ! Uskumatu. Kihlveo küll kaotasin aga nüüd olen täielik Icebreakeri fänn ja näiteks puuvillased riided on juba peaaegu kõik tasuta ära antud:)

Kirjutan seda sellepärast, et kõigil endast lugupidavatel inimestel on nüüd võimalus ka kohapeal neid asju soetada, Exit spordist Tallinnast

Mille peale sõlmisite kihlveo?

Ja mis hinnaga? Olen bambusesokkide ja Suve silversokkide fänn :)

Icebreaker'iga on ainult see häda, et ta, kuramus, läheb hargnema - kui kusagile auk sisse tuleb, siis, võrrrrdi!, on kohe triip kangal sees.

Nii palju, kui ma erinevate matkasellidega Icebreaker'ist olen rääkinud (Uus-Meremaal kantakse teda hästi palju), siis enam-vähem kõigil on sama sõnum: hästi praktiline on ta, jah, aga silmused lähevad jooksma, kui võssa minna.