Ifa Interclub Atlantic on keegi elanud ?

ja kuidas on piirkond San Augustin?

on Playa del Inglesiga praktiliselt kokku kasvanud kuurort. Suhteliselt vaikne, seal asub üks piirkonna kolmest kasiinost, hotellis Melia Tamarindos. Interclub Atlantic ise asub kõrgemal mäeküljel tupiktänava lõpus. Hotelli sisu on igati correct. Mere äärde suht pikk maa, veel paar nädalat tagasi olid teed lühendavad trepid ikka veel remondis. Nii et randa tuleb marssida oma 15-20 minutit. Sealt algab ka rannapromenaad, mis viib välja Playa del Inglesi. Viimase keskusesse on taksoga sõita 5-7 min ca 5-7€ eest. Liinibusside peatus on mäeast all Clinica Roca juures, kõndida ca 10-15 min. Natuke eraldatud koht on see Interclub Atlantic, aga kuna hotell on AI (all inclusive) tüüpi, siis seal sees vedelemiseks normaalne koht. Ringiliikumiseks tuleb aga arvestada pisut suuremate transpordikuludega.

Kui ei ole tahtmist ringi hulkuda, siis see hotell pakub ka paigalolles täielikku rahulolu. Mitmed basseinid, mullivannid, suur palmiaed koos lamamistoolidega, tenniseväljakud, rannavolle, korvpall ,sukeldumiskool, pidevalt üritused nii lastele kui täiskasvanutele. Süüa saab praktiliselt koguaeg (köök on suurepärane - valik laialdane). Kogu alkohol on hinna sees ja selle võtmine on tehtud võrdlemisi mugavaks (mitu baari erinevates kohtades pidevalt avatud) Et , kes pingutab - see suudab ennast juba kolmandaks päevaks plussi süüa-juua :) Kui võimalust on , siis soovitan võtta peretoa - parem vaade ja palju ruumi.

Hotell ise on väga mõnus, imeilus suur aed, basseinid ja mullivannid, head toidud (supermaitsev kala iga päev + kõikvõimalikud muud valikud). Peretoad ja juunior sviidid on ilusad suure rõduga ja avarad, madalamas osas. Kui basseinipoolne tuba, siis on imekena vaade garanteeritud. Std toad on peamajas, nende kohta täpsemalt ei tea. Asukoht on natuke ebamugav, samas saab hotelli peaväljapääsust vasakule poole minnes treppidest alla väikesele privaatsemale rannale, kus vähe rahvast ja väga mõnus olla. Lastega (käruga) on natuke ebamugav.