Iisraeli GPS kaart

Plaanime pikemalt Iisraelis omal käel ringi sõita ja uurida ka vähemkäidavaid looduspaiku.
Kas keegi oskaks soovitada head GPS kaarti Iisraeli kohta.

Sügisel minek Iisraeli. Eelmisel aastal Jordaanias käies sai kasutatud isikliku Garmin GPS´i, millele ostsin Lähis-Ida kaardi peale. Nüüd aga vaatasin, et see kaart ei kata Iisraeli. Garmini kodukalt otsides ei leinud ka, et Iisraeli kaardi oleks võimalik osta, samas Tripadvisori foorumist on läbi käinud, et kellelgi see on jne. Eeldan, et siis Garmin enam seda kaarti ei tee. Aga äkki kellelgi siin Tripis on ja oleks valmis seda näiteks laenama / mõistliku hinnaga ära andma? Seade siis Garmin Nüvi 2497.
Kindlasti saab kaardiga GPSi ka autorendist, aga kuna meil on oma GPS olemas, siis tahaks ideaalis seda kasutada:)

Üheks võimalikuks variandiks on kasutada online GPSi, nt Waze (viimane ongi tegelikult Iisraelis loodud firma). Nt 59 NIS (ca 12 EUR) eest saab Orange'i kaardi piiramatute kohalike kõnede, SMSide ja 200 MB andmemahuga: http://www.orange.co.il/en/en/Mobile/Plans/bigtalk_cards/ , vajadusel saab internetti juurde osta (vt samal lehel internet cards) ning seejärel kasutada Waze'i.
Võrreldes tavaliste autonavidega on plussika reaalajas liiklusinfo, mis võimaldab ummikutest mööda navigeerida. Eelduseks on muidugi nutitelefoni olemasolu...