India re-entry

On kellegil kogemusi, kas on vajalik re-entry pitsat passi, et siseneda Indiasse ilma 2 kuulise pausita. Mõnes kohas on kirjas, et kõrval riikides reisides pole vaja seda templit ja mõnes kohas kirjas, et on. Plaan siis Indiast Nepaali ja tagasi Indiasse.

Aitäh.

Nepaalist tagasi tulles on vaja kindlasti seda templit. Mõned aastat tagasi tulime just Birgunj linnas asuva piiripunkti kaudu tagasi ja seda ilma re-entry viisata. Seal oli mingi suvalise tänava ääres laua taga istuvad mehed ja neile pidi vanas Eesti rahas andma u 200 eeku andamit, et see väike probleem lahendatud saaks.

Sellelt lehelt loeb välja nagu poleks vaja, aga vb kõige lihtsam saatkonda helistada http://www.immihelp.com/nri/indiavisa/permit-reenter-india-within-2-months.html

pidasin seda silmas siis: Indian visas allow multiple entries into the country, however, there must be a gap of at least 2 months between two visits to the country on a Tourist Visa or the traveler must have a re-entry permit. No re-entry permit is needed if the visa holder is traveling to multiple countries on the same itinerary and the trip follows the itinerary exactly. In this case the visa holder must carry a copy of the itinerary to show the Immigration Officer. All other applicants seeking permission to enter India multiple times within two months must apply for a re-entry permit by submitting the following:

Ja estraveli lehel viisatingimuste all siuke jutt:

NB! Lisatingimused turismiviisale:

  • kui väljutakse Indiast, siis kehtiva 6 kuulise turismiviisaga saab Indiasse tagasi pöörduda alles 2 kuu pärast (või taotletakse vajadusel 'Re-Entry Permit' luba, kas saatkonnast või piirilt). Nepaalist ja Sri-Lankalt vähem kui 2 kuu jooksul tagasi Indiasse pöördujatelt ei nõuta lisaks India viisale 'Re-Entry Permit' luba- juhul kui on olemas lennupiletid!

Ehk siis, kui mul on 6-kuuline re entry viisa, siis saan vahepeal käia naaberriikides ja Indiasse tagasi minna, kui see mahub 6 kuu hulka? Aru mai taipa :)

Sain täna vastuse Uus Meremaa India konsulaadist. Öeldi, et peab 2 kuuline vahe olema, aga võid taodelda re-entry kui mingi hädaolukord on. Ei tahaks väga uskuda, et niisama ei saa kõrvalriiki külastada.

Kas teema algataja on mõelnud, et kui 6-kuuline viisa läbi, siis peab olema 2 kuud paus, et uuesti viisa taotleda ning riiki siseneda? Jääb natuke arusaamatuks, aga vbla mina lihtsalt ei hammusta seda lahti :D Loogiline ju on, et kui mul on 6-kuuline re entry viisa, siis selle aja jooksul võin mujal ära käia, ning siis uuesti Indiasse tagasi. ??

Re entry viisat ei anta enam. Kui sa tahad selle aja jooksul riigist väljuda ja uuesti siseneda siis on vaja eraldi märget passi, et oled uuesti lubatud siseneda.