India siselennud - Varanasisest Goasse

On keegi lennanud Varanasisest Goasse või Jaipurist Goasse. Need lennufirmad mis siin foorumis varem üles loetud sellist marsruuti ei lenda, aga äkki teab keegi veel mõnda teist kiiret võimalust (ilma delhi vahemaandumiseta? Kiirrongi vist kah ei tasu ju otsida?:)

ilmselt muud võimalust polegi, kui läbi Delhi. Goas ronge ei ole.

aga rongiga peab ka arvatavasti labi Delhi minema.

Vaata www.cheapairticketsindia.com ja seal Flight schedule. Paistab, et otselendusid ei ole.

Hei, käisime jaanuaris Indias. Ja ajaliselt ja rahaliselt kui ka lihtsam oli läbi Delhi minna Goasse. Sai ka Jaipurist läbi Mumbai Goasse, aga Mumbais läks kaotsi terve päev. Nii oli vähemalt nende India siselendudega, mida said välismaalased internetis broneerida. Meie Lendasime Delhist Varanasi, rongiga Varanasi Agra (rong väljus õigel ajal ja sõitis ettenähtud 12 tunni asemel 20 tundi), taksoga Agra Jaipur, kohaliku bussiga Jaipur Pushkar, taksoga Pushkar Delhi, siis lennukiga Delhi Goa ja tagasi.

tundub hea kava olevat, ise oleme hetkel samade plaanidega samaks tuuriks. aga küsiks mõned täpsustavad küsimused aegade ja summade kohta, olen kuulnud et on tark umbkaudseid vahemaade summasid teada, et mitte "rohelisena" pügada saada: kui kaua selle tuuri peale kokku aega kulus; kas varanasi-agra rongiga sõitsite öösel ja mis hinnaga; agra-jaipuri takso palju maksis ja kaua selle peale aega kulus, sama küsimus pushkar-delhi kohta. Jaipur-Pushkar peaks vist suht lähestikku olema - palju aega kulus? kas pushkarist minnes saite samal päeval delhist lennuki peale? kas rongi piletid bronnisite ette ja mis võiks selle neti aadress olla?
küsimusi tuli palju aga suured tänud juba ette info eest

Me veebruaris Jaipurist-Goasse Kingfisheriga, pilet 1200.-eeki. Sõit kestis 2,5 tundi. Süüa anti ja telku oli iga istme sees-super võrreldes Spicejet-ga Goa-Delhi, pilet 1300.-eeki. Spicejet jäi 2 tundi hiljaks ja jne.

Meie tulime VARANASIST rongiga Agrasse, sõit kestis 14 tundi ja sellest aitas meile:) Sellist prussakate rünnakut pole kunagi näinud. Ja liikuva rongi peale joosta koos vagunisaatajaga, see on eluamus:)
Jõudu

tere, kas kellegi on kogemusi rongi või bussiga sel marsruudil sõitmisega, kas vahemaa on ca 550 km? kas buss ja rong sõidavad tihti ja palju maksab orienteeruvalt pilet ja kas peatustes on väga keeruline leida õiget bussi või rongi? ette tänades info eest! tundub siin lugedes et Goa on natuke rahulikum kui mumbai?