trip-krainetrip-ukraine-dark
India sõbrad, minge kontserdile

Eile esines Tartus ansambel Sargam Indiast, täna kuuldavasti astuvad nad üles Tallinnas ja ülehomme Pärnus. Parajalt eklektiline kava - klassikalistest raagidest kahtlaste sambarütmideni - , aga kellele India muusika meeldib, tasub kindlasti kohale minna. Pillimäng on meisterlik ja lauluhääled toovad tükikese kuuma Indiat siia lumisele Eestimaale..Lõug hakkab ikka vaikselt vasakult paremale nõksuma:)

ps. jama oli see, et kontserdi alguses korraldajate poolt välja reklaamitud india söök vaheajal otsustus tavaliseks hiinakaks. Kõik pealegi punnitasid pulkadega süüa - vahet pole kas Hiina või India, üks eksootiline Aasia ju kõik..

ennast peletab eemale see sõna jazz seal kavas, selline traditsiooniline ja hea on äkki ära moderniseeritud raagid? ragad

Ja mis see Bollywood tähendab, filmimuusikat või.

Vähemasti täitsa asjatundlikud inimesed, kui guljašši ei pakkunud ;)

ei tahaks näha, kui kõik kontserdikülastajad kukuvad paljakäsi palmilehelt riisi ja karrit sisse vohmima :)

Indias on ju väga laialdalselt levinud ka lusikaga söömine...pulki seeeest ei kohta küll.

Ma isiklikult lootsin, et äkki pakutakse samosasid vms snäkke, aga põhirõhk oli jah hiinapärastel nuudlitel (kusjuures suhteliselt kirve hinnaga)..mingi hiina restoran oli vist sponsoriks. Toit toiduks, põhiline oli ikka kontsert:)

Bollywood tähendas paari filmimuusika pala. jazz tähendas pigem väikest maitsekat improvisatsiooni. enamus kontserdist oli vägagi nauditav (va üks eelmainitud sambapala, kuhu süntesaator taha keerati..) soovitan igatahes minna

olin vist veel mõtetes eilses päevas..

no a kui tegelikult hiina toit oli, siis ju loomulik, et "kõik punnitasid pulkadega süüa", heh. Lähen ise ka täna:)

kus Tallinna kontsert toimub? ja mis kell algab? Tänud.

Piletid läbimüüdud. Sorry.

kuidas tallinlastele kontsert meeldis?

bollywood on indias filmitööstus,kus tehakse aastas pea tuhat filmi.