Indoneesia reisil perega.

Sai just äsja käidud Indoneesias perega omal käel 2täisk, 2last (3,14) 2nädalat Bali kõrvalsaarel Lombokil. See pidi puhtam ja vähem turistikam olema. Kel huvi võin infot jagada.

Tere! Hea meelega kuulaks muljeid. Meil plaanis minna Indoneesiasse 1-aastasega. Olen varem Balil käinud ja sinna läheme kindlasti, aga just täna mõtlesin, kas ja kuidas tuleks Lombok kõne alla. Eelmine kord jäi Lombok ja M. Rinjani tegemata, aga kas titega on see üldse kõne alla tulev?

1
0

Tere.

Oleks tõesti väga huvitav kuulata. Endal ka plaanis suvel minna Lombokisse.

0
0

Võiksid kirjutada lühidalt kus te Lombokil olite, mida tegite ja mis meeldis, mis ei meeldinud. Andsin teile ennem reisi ka soovitusi Lomboki kohta. Kas sellest oli kasu?

0
0

Sai käidud?! Ja pidi puhtam olema?! Jagege infot palun siin , mitte privaadis, Tänan

3
0

Üldiselt, teist korda ei läheks, Tai oli puhtam ja puhtamate randadega. Me polnud pepsid, pigem mõistliku eelarvega, kokku u. 1000e nägu koos piletitega. Kiidan Edithad Airi - väga viisakas teenindus. Me läksime perega omal käel. Lendu tuli kokku u.20h 4lendu. Jakarta on lärmakas suurlinn ja seal pole miskit tarka teha, olime seal päeva enne tagasilendu. Lombok - olime lõunas kuta piirkonnas, põhjas pole eriti midagi. Praegu oli temperatuur u. 30-35kraadi. Suvel - seal kõrghooaeg, ehk siis hinnad tunduvalt kõrgememad. Soovitan Juli`s homestay , väga korralik, puhas ja mõistliku hinnaga koht. Ka bookingus olid head hinded. Bali pidi olema veel mustem sellepärast valisime Lomboki, kuna seal ka vähem turiste. Kuta rand puhas, 800m majutusest. Danjungani rand ilus, puhas,kuid majutus läheduses puudub. Kosed - ägedad kuid 3a lapsega- seega palju ei kõnni. Astari restoran - biutiful vaatega Kutale. Kohalike küla - näed millistes hüttides nad kunagi elasid. ei midagi erilist, Põhirõhk, et mingeid kangaid neilt sealt ostaksid. Belanak rand - kalurite küla, ilusa vaatega merele kui räpane rand ja ümbrus. Gili air - saar Lombokist üleval , rand kenam ülevalpool saart, majutusi palju igalpool, puhtam rand kui kõrval oleval Gili meno saarel. Pidime minema taksojuhi soovitusel enne eelnevaid Gili saari Gili Nanggu saarele (Lombokist idas, Mataramist allpool),kus pidi olema privaatne ja mõnus ehk 1 majutus tervel saarel. Kohapeal aga - saar selline keskmine, rand jube (plastikut jm sodi täis), keerasime kohe ots ringi. LÜHIDALT!

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased