Indoneesia viisa Jakarta lennujaamast?

Kas keegi on vormistanud Indoneesia viisa Jakarta lennujaamas? Maandume seal laupäeva õhtul ca 21:30. Kas vastav võiks sellisel ajal seal toimida? Kas tasub sellele lootma jääda, või peaks ikka kodus viisa ära tegema?

2007 a jaanuaris, kui meie saabusime, ei olnud probleeme. Seal oli üks spetsiaalne putka selle jaoks- ühte luuki andsid raha ja teisest said passi koos viisaga kätte. Me küll olime seal kella kaheksa ajal õhtul, kuid siis küll näha ei olnud, et nad võiks sulgema hakata vms. Aga võib olla on mõistlik kuskilt lennujaamainfost üle küsida.

0
0

Me küll maandusime Balile, aga Aasiast lennates nõutakse lennuki peale minnes tagasisõidu piletit (Air Asia). Oli küll pilet Kuala Lumpur-Hong Kong, aga pidime ikka ostma suvalise kuupäevaga pileti Indoneesiast ära. Paljud räägivad, et pole probleemi olnud, aga meil ei läinud ükski jutt läbi. Muidu läks väga ladusalt, saime isegi ennem oma viisa ja passikontrollist läbi, kui mõni kohmakas kohalik.

0
0

Alates 26 jaan 2010 antakse viisa ainult 30 paevaks ja voibolla pikendatakse veel 30 paevaks. Viisal igatahes on kiri, et ei pikendata.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased